فروش اقساطی پژو پارس
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو پارس

فروش اقساطی پژو پارس

 

 

فروش اقساطی پژو پارس در نمایندگی های ایران خودرو صورت می گیرد. پژو پارس چهره ی جدید پژو ۴۰۵ است که طرح ظاهری آن از پژو ۴۰۶ الهام گرفته شده است.

 

فروش اقساطی پژو پارس

 

 

مدیران ایران خودرو با ایجاد تغییرات و فروش اقساطی پژو پارس گام بلندی در عرصه فروش وتولید این خودرو برداشتند.فروش اقساطی پژو پارس روند روبه رشد فروش این خودرو را حفظ و درواقع آن را در بازار نگه داشت.پژوپارس ماشین کم خرج و بی نقصی می باشد که مصرف خوبی هم دارد.این خودرو با امکانات پیشرفته  وایمنی قابل قبول توانست بازار فروش خود را افزایش دهد.با پرداخت اولیه ی مبلغ مورد نظر بعنوان پیش پرداخت می توان خودروی خود را بصورت فوری تحویل گرفت.درمقطعی از سال ایران خودرو شرایط فروش اقساطی پژو پارس را همانند سایر خودروهای خود آسان تر کند.پژو پارس با طراحی ویژه وتجهیزات رفاهی قابل توجه,هنوز هم جزو خودروهای سواری لوکس در کشور به شمار می رود. بدینوسیله شرکت وارنا خودرو پرشین در زمینه فروش اقساطی خودرو فروش لیزنگی خودرو اعلام میدارد کلیه خودرو های قابل واگذاری به مشتریان عزیز در بخش فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری به خریداران ارائه می گردد. در جدل زیر به مشخصات فنی این خودرو می پردازیم:

peugeot_pars_1394_1

حجم موتور ۱۷۶۱
تعداد سیلندر ۴
تعداد سوپاپ ۸
قدرت موتور ۹۷
مصرف سوخت ۹٫۱
جعبه دنده ۵دنده اتوماتیک
شتاب ۰تا۱۰۰ ۱۱
حداکثر سرعت ۱۹۰

خریدار در فروش اقساطی پژو پارس باید موارد زیر را ارائه دهد:

۱-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۲- آدرس محل سکونت و محل اشتغال و کدپستی ۳- فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین آرمان خودرو تماس حاصل فرمایید

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودرو
فروش اقساطی خودرو در کاشان
مشاوره رایگان

شرکت وارنا خودرو پرشین تا تاریخ ۹۷/۱/۱۵ تعطیل میباشد