فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی پژو ۲۰۰۸
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو ۲۰۰۸

فروش اقساطی پژو ۲۰۰۸

چهره پژو ۲۰۰۸ کاملاً هم زبان محصولات جدید پژو است و دماغه عمودی و مستقیم جلویی که رگه‌هایی کرومی دارد، امضایی است که در تمامی محصولات جدید و بروز پژو استفاده می‌شود. هیکل و ابعاد این خودرو تقریباً اندازه رنو کپچر است ولی داخل فروش اقساطی خودرو بیش از آنچه بیرون آن نشان می‌دهد، جادار است. در نمای عقب فروش اقساطی خودرو چهره‌ای کاملاً ساده‌تر نسبت به چهره جلویی طراحی شده ولی سه خط قرمز عمودی داخل چراغ‌ها، نشان خودروهای جدید پژو است که در پژو ۵۰۸ نیز می‌توانید مشاهده کنید. در نمای کناری کاملاً مشخص است که با یک هاچ بک روی کفش های پاشنه بلند سر و کار داریم که این روزها به آن کراس اوور می گویند. رینگ های استفاده شده در این خودرو ۱۶ اینچی هستند که اگرچه نسبتاً کوچک هستند (مخصوصاً در مقابل رنو کپچر) اما ضربات وارده به کابین را به خوبی جذب می کنند و در کابین احساس آرامش نسبی خوبی را تجربه خواهید کرد.

شرایط فروش اقساطی پژو ۲۰۰۸ 

فروش اقساطی خودرو قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی پژو 508
179/000/00089/500/0004/577/5523/312/7431/480/9242/300/896مشخصات فنی
فروش اقساطی 2008 98/900/00049/450/0002/529/1611/830/337570/5081/271/277

شرایط تحویل فوری پژو ۲۰۰۸

تحویل فوری خودروقیمت کل پیش پرداخت اقساط 6 ماههاقساط 12 ماههاقساط 24 ماههمشخصات فنی خودرو
تحویل فوری پژو 508
179.000.00089.500.00019.280.00010.870.0006.665.000 مشخصات فنی پژو 508

پژو ۲۰۰۸ برای عرضه تا  پایان سال جاری برنامه‌ریزی شده است اما این شاسی بلند شهری چه مشخصاتی فنی قیمت و امکاناتی دارد؟؟؟؟

پژو ۲۰۰۸ به عنوان اولین کراس اور شرکت فروش اقساطی پژو در ایران شناخته شده پژو ۲۰۰۸ می‌توان اولین مونتاژ داخلی بعد از برجام دانست که حاصل قرارداد پژو و ایران خودرو است.
برای فروش اقساطی پژو ۲۰۰۸ با سود دو نیم درصد می توانید از راشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نمایید.
پژو ۲۰۰۸ در دو مدل ۲۰۱۷ در ۸ نسخه مختلف تولید می‌شود که به دو دستی بنزینی و دیزلی تقسیم می شود و با قدرت ۸۲ اسب بخار در این نسخه فروش اقساطی پژو دارای پیشرانه تنفس طبیعی با توان خروجی ۸۲ اسب و بخار در دور در دقیقه است.

برای افرادی که به دنبال خودرویی با مصرف سوخت اندک هستند نسخه پایه ۲۰۰۸ یکی از گزینه‌های مطلوب در بازارهای جهان است مصرف سوخت ترکیبی پژو ۲۰۰۸ جعبه دسته دنده خودکار کمتر از ۵ لیتر می‌باشد.
مصرف سوخت این خودرو در هر ۱۰۰ کیلومتر ۵ لیتر می باشد که این بسیار استثنایی است.

پژو ۲۰۰۸ سیستم ترمز برقی دارد که  به صورت برقی الکتریکی عمل می کند و این فروش اقساطی خودرو معجونی از انواع سامانه الکترونیکی کمک راننده و ایمنی است.

برای خرید اقساطی خودرو پژو ۲۰۰۸ می‌توانید با سود دو نیم درصد در راشین خودرو مهر ایرانیان اقدام نمایید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی چانگان35cs
فروش اقساطی چانگان و فروش لیزینگی چانگان به صورت تحویل فوری خودرو در وارنا خودرو پرشین در 6 ماه دوم سال 96 با شرایطی ویژه,شرایط فروش اقساطی چانگان
مشاوره رایگان