فروش اقساطی پژو ۲۰۶ صندوقدار مدل۹۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو ۲۰۶ صندوقدار مدل۹۷

فروش اقساطی پژو ۲۰۶ صندوقدار

۲۰۶ صندوقدار با طراحي ايراني در قسمت عقب فضاي مناسبي را براي سرنشينان فراهم كرده است و ايمني بالايي را براي تمام مسافرانش به ارمغان مي آورد . براي مطابقت بيشتر پژو۲۰۶ صندوقدار با شرايط خانواده ها ، سيستم تعليق عقب آن دوباره طراحي و مهندسي شده است تا بيشترين آسايش و رفاه را براي اعضاي خانواده شما به ارمغان بياورد. ۲۰۶ صندوقدار با موتور ۱٫۶ در يك تيپ وي ۸ در ايران خودرو توليد مي شود.

۲۰۶ صندوقدار خودرویی با بدنه سدان می باشد که از کابین داخلی جاداری بر خوردار است. این خودرو حسی از تفاوت و زیبایی را به سرنشینانش القا می کند. ۲۰۶ صندوقدار آخرین مدل از ۲۰۶ می باشد که موتوری ۱٫۶ لیتری ۴ سیلندری دارد که دارای استاندارد آلایندگی است. قیمت پژو ۲۰۶ صندوقدار V8 کد ۲۷۴۳۰ با توجه به فضای جادار و مناسب و سایر مشخصات فنی کاملا مناسب می باشد. این حودرو صندوقدار فضایی راحت و ایمنی را برای سرنشینانش فراهم می کند و از بهترین سیستم ترمز بهره می برد.

بهره وری از صندوق عقب جادار موجب شده است که این خودرو بر خلاف برادر هاچ بک خود خودرویی خانوادگی محسوب شود و برای سفر های پرجمعیت مناسب باشد. شتاب گیری مناسب در کنار سایر آپشن های این خودرو موجب محبوبیت ۲۰۶ صندوقدار شده است.پژو ۲۰۶ صندوقدار V8 ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﺩﺭ ﺍﺧﺘﻴﺎﺭ ﻗﺮﺍﺭﺩﺍﺩﻥ ﭘﻴﺸﺮﺍﻧﻪ ﻣﻌﺮﻭﻑ TU5 ﺩﺭ ﻣﻘﺎﻳﺴﻪ ﺑﺎ پژو ۲۰۶ صندوقدار V1 ﻓﻬﺮﺳﺖ ﺑﻠﻨﺪ ﺑﺎﻻﻳــﻰ ﺍﺯ ﺗﺠﻬﻴﺰﺍﺕ ﺭﻓﺎﻫﻰ ﻭ ﺍﻳﻤﻨــﻰ ﺭﺍ ﻧﻴﺰ ﺑﺮﺍﻯ ﺻﺎﺣﺐ ﺧﻮﺩﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﺭﻣﻐﺎﻥ ﻣﻰﺁﻭﺭﺩ ﻛﻪ ﺍﺯ ﺟﻤﻠﻪ ﺁﻥﻫﺎ ﻣﻰﺗﻮﺍﻥ ﺑﻪ ﺳﻴﺴﺘﻢ ﺗﻬﻮﻳﻪ ﻣﻄﺒﻮﻉ ﺍﺗﻮﻣﺎﺗﻴﻚ ﻭ ﻛﻴﺴﻪ ﻫﻮﺍ ﺍﺷﺎﺭﻩ ﻛﺮﺩ. پژو ۲۰۶ صندوقدار V8 ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ﺑﻬﺮﻩﻣﻨﺪﻯ ﺍﺯ ﺗﺠﻬﻴﺰﺍﺕ ﺭﻓﺎﻫﻰ ﻳﻜﺴﺎﻥ ﺑﺎ ﺗﻴﭗ ﭘﻨﺞ، ﻛﺎﺑﻴﻨﻰ ﻳﻜﺴﺎﻥ ﺍﺯ ﻧﻈﺮ ﺣﺠﻢ ﻭ ﺻﻨﺪﻭﻕ ﻋﻘﺒﻰ ﺑﻪ ﻇﺮﻓﻴﺖ ۴۰۰ ﻟﻴﺘﺮ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺷــﻬﺮ ﺯﻳــﺎﺩ ﻫﻢ ﺑﻪ ﻛﺎﺭ ﻧﻤﻰﺁﻳﺪ ﺷــﺎﻳﺪ ﺑﻪ ﺩﻟﻴﻞ ﺍﺧﺘــﻼﻑ ﻗﻴﻤﺘﻰ ﻛﻪ ﻧﺴــﺒﺖ ﺑﻪ ﻣﺪﻝ ﻫﺎچﺑــﻚ ﺩﺍﺭﺩ ﭼﻨﺪﺍﻥ ﺑﺮﺍﻯ ﻛﺎﺭﺑﺮﺩ ﺷﻬﺮﻯ ﻣﻨﺎﺳﺐ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻧﻴﺎﻳﺪ ﺍﻣﺎ ﻧﺒﺎﻳﺪ ﻛﻴﻔﻴﺖ ﻣﻮﻧﺘﺎژ ﺑﺎﻻﺗﺮ، ﺳﻮﺍﺭﻯ ﻧﺮﻡﺗﺮ ﻭ ﺩﻳﻨﺎﻣﻴﻚ ﺑﻬﺘﺮ ﺁﻥ ﺭﺍ ﻓﺮﺍﻣﻮﺵ ﻛﺮﺩ

این خودرو جزو با کیفیت ترین خودروهای تولید داخل میباشد که توانسته در این چند سال رضایت مشتریان را جلب کند . از نکات مهم این خودرو ایمنی مناسب شتاب خوب و مصرف پایین و همچنین کیفیت نسبتا خوب وسایل موتور و اتاق میباشد.

از آنجاکه پژو ۲۰۶ یکی از پرتیراژترین خودروهای تولید داخل به شمار مي‌رود، امروز به سراغ مدل‌های صندوقدار (SD) رفته‌ایم، تا به بررسی مشخصات فنی آنها بپردازیم.

۲۰۶ صندوقدار که با ایده ایران خودرو و مشارکت شرکت پژو فرانسه به طراحی و تولید رسید، هم اکنون در شش تیپ مختلف به بازار کشور عرضه شده و در مقایسه با ۲۰۶‌هاچ بک، خودروی خانوادگی‌تر به شمار مي‌رود.

از میان این مدل‌های ششگانه، فقط V20 موتوری ۱۵۰۰ سی سی دارد وv1، V2، V8 ، V9 و V10، دارای موتوری ۱۶۰۰سي‌سي هستند که قدرتی معادل ۱۱۰ اسب بخار تولید مي‌کنند.

حداكثر سرعت شش تيپ ياد شده، تا حدودي با يكديگر متفاوت است، به نحوی که با v1 و v8 تا ۱۹۳ كيلومتر در ساعت مي‌توانيد گاز دهيد اما با v9 تا ۱۸۹ و با V10 و V2 v20 نیز مي‌توان تا مرز ۱۷۰ كيلومتر در ساعت پدال گاز را فشرد.

از بين تيپ‌هاي مذکور، تنها v9 اتوماتيك است و بقيه دستي به حساب مي‌آیند.

همچنین ميانگين مصرف تركيبي V8 و V1 6/6 ليتر، v9، ۳/۷ ليتر، V2 و V10، ۴/۷ لیتر و v20 نيز ۴/۶ ليتر است.

البته دو مدل V2 و V10 دوگانه سوز هستند.

از تجهیزات ایمنی و امکانات رفاهی این خودرو مي‌توان به کیسه ایمنی هوا، سیستم ترمز( ABS )، تنظیم برقی آینه‌ها با گرمکن برای تیپ‌های V2، V8، V10، V9 و تنظیم صندلی به صورت دستی و همچنین وجود مه شکن عقب و جلو در همه تیپ‌ها اشاره کرد.

این خودرو در مدل صادراتی خود دارای آپشن‌هایی مانند چراغ اسپرت عقب، قطعات همرنگ بدنه، رینگ آلومینیومی و سپر جلوی اسپرت است.

پژو ۲۰۶ صندوقدار یا SD که طراحی آن توسط مهندسان ایرانی صورت گرفته برای اولین بار در نمایشگاه فرانکفورت ۲۰۰۵ در غرفه پژو در معرض دید قرار گرفت. در حال حاضر ۲۹ تیپ متنوع از ۲۰۶ هاچ بک و صندوقدار در ایران خودرو تولید می شود که ۱۵ تیپ آن به بازار داخل و ۱۴ تیپ دیگر به بازارهای صادراتی اختصاص پیدا کرده است.

تفاوت این مدل خودرو نسبت به ۲۰۶ هاچ بک طبق بررسی های صورت گرفته به شرح زیر است

در ۲۰۶ صندوق دار شتاب خودرو به نسبت وزن بیشتر صندوق و در بعضی مدلها مخزن گاز کمتر شده است ولی در مقابل نرمی و تعلیق بهتری نسبت به ۲۰۶ هاچ بک به ارمغان آورده است .

در مجموع تیپهای ۲۰۶ صندوق دار از لحاظ امکانات بسیار شیبه به ۲۰۶ هاچ بک هستند و تفاوت آنها در شتاب گیری و همچنین طبیعتا در صندوق عقب و سوخت گاز است .

در بعضی مدلهای صندوق دار مانند V2 و V10 از موتور پایه گازسوز استفاده شده است که البته به نسبت زیادی قیمت افزایش یافته و مدل V2 کاملا شبیه به V1 مبیاشد که همه امکانات آنها از تیپ ۲ معمولی برگرفته شده است و البته در این دو مدل از موتور ۱۶۰۰ سی سی استفاده شده است با این تفاوت که V1 صندوق دار است و V2 گازسوز نیز هست .

مدل V8 نیز کاملا شبیه تیپ ۵ خودروی ۲۰۶ هاچ بک است با این تفاوت که صندوق به آن اضافه شده است .

مدل V9 نیز به مانند مدل ۲۰۶ معمولی تیپ ۶ هست که گیربکس اتوماتیک دارا میباشد.

مدل V10 با حفظ تمام خصوصیات V8 از سوخت گاز نیز استفاده میکند.

 

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش رنو سیمبل PE 2018
فروش اقساطی پارس خودرو 97
مشاوره رایگان