فروش اقساطی پژو ۲۰۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو ۲۰۷

فروش پژو ۲۰۷ اقساطی

پژو 207

پژو یکی از با قدمت ترین خودروهای حال حاضر دنیا میباشد این خودرو از قدیم در فرانسه تولید می شود و امروزه در کشورهای هم پیمان فرانسه تولید می شود که ایران یکی از هم پیمانان فرانسه در تولید خودروی پژو و خودروهای دیگر کارخانجات فرانسوی باشد.
برای خرید اقساطی خودرو پژو ۲۰۷ مدل ۹۶می توانید با سود دو نیم درصد در وارنا پرشین خودرو اقدام نمایید.
پژو ۲۰۷ مدل۹۶که از بهترین خودروهایی است که در ایران خودرو تولید می شود و تحت نظر کارخانه پژو در فرانسه میباشد.
این خودرو دارای مقاومت بدنی بسیار بالا و همچنین شتاب گیری بسیار خوب می باشد.
که از این حیث باعث شده مورد توجه بسیاری از رانندگان قرار گیرد.
افزایش فروش محصولات پژو در ایران باعث شده با وجود کاهش فروش خودروهای این شرکت در سطح جهانی همچنان رشد را در این حوزه تجربه کنند.

حداکثر توان خروجی پژو ۲۰۶ صندوقدار  ۱۱۰ اسب بخار است، در حالی که پژو ۲۰۷ صندوقدار ۱۰۵ اسب بخار قدرت خروجی دارد. پژو ۲۰۶ صندوقدار می‌تواند به سرعت حداکثری ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت برسد؛ در حالی‌که نهایت سرعت پژو ۲۰۷ صندوقدار ۱۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

پژو ۲۰۷ و ۲۰۶ صندوقدار به ترتیب در مدت زمان‌ ۱۱.۶ و ۱۱.۴ ثانیه از سکون به سرعت صد کیلومتر بر ساعت می‌رسند. مصرف سوخت پژو ۲۰۶ صندوقدار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۳ و به صورت ترکیبی ۶.۶ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. مصرف سوخت پژو ۲۰۷ صندوقدار در شهر ۹، خارج از شهر ۵.۵ و به صورت ترکیبی ۶.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است.

گروه خودروسازی پژو اعلام کرده در ۶ ماهه نخست سال جاری رشد ۳ درصدی فروش محصولات خود را تجربه کرده این پژو با افزایش فروش را مدیون حضور مجدد خود در بازارهای خودرو ایران پس از اجرایی شدن برجام و مرتب شدن تحریم های بین المللی برای حضور قدرتمند مجددا وارد ایران شد.
این در حالی است که مدت مشابه میزان فروش این خودروساز فرانسوی در اروپا و چین و آمریکا و استرالیا به عنوان یکی از بازارهای اصلی خودروهای جهان با کاهش مواجه بود.
پژو ۲۰۷ مدل ۹۶ را می توان یکی از بهترین نقاط قوت کارخانه پژو نامیید که یک خودروی اقتصادی و با ارزش خرید بسیار بالا میباشد.
در کشور ما هم توانست فروش بسیار خوبی را تا به حال تجربه کند.
برای خرید اقساطی خودرو پژو ۲۰۷ مدل ۹۶ می‌توانید با سود دو نیم درصد در وارنا پرشین خودرو اقدام نمایید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی خودروهای خارجی ویژه بهاره
مشاوره رایگان

شرکت وارنا خودرو پرشین تا تاریخ ۹۷/۱/۱۵ تعطیل میباشد