فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی پژو ۲۰۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پژو ۲۰۷

فروش اقساطی پژو ۲۰۷

فروش اقساطی پژو  ۲۰۷ در کشور به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. در این مرحله از فروش شرکت فروش اقساطی خودرو ۲۰۷ مفتخر استکلیه محصولات صفر کیلومتر ایران خودرو را به صورت نقدی و اقساطی  ۶ الی ۲۴ ماهه با تحویل یک ساعت به فروش برساند.این خودرو طراحی اسپرت ، زیبا و جذابی را داراست . به همین دلیل به یکی از خودروهای مورد علاقه جوانان ایرانی تبدیل شده است . فروش اقساطی پژو ۴۰۵ توسط نمایندگان مجاز ایران خودرو در سراسر کشور انجام می شود.این خودرو مطابق با استاندارد های روز دنیا طراحی شده و برای ساخت آن از پیشرفته ترین فناوری ها استفاده شده است.مصرف پایین ، قدرت موتور بالا، امنیت بسیار زیاد از نقاط قوت این خودروی چالاک می باشد. فروش اقساطی پژو ۲۰۷ نیازمند مدارک خاصی است که در هنگام خرید باید همراه داشته باشید.

شرایط فروش اقساطی

فروش اقساطي پژو ۲۰۷

تحویل فوری پژو ۲۰۷

نکته :
چون تمامی قیمت های خودرو متغیر هستند جهت اطلاع از قیمت روز خودرو با

تست تصادف پژو ۲۰۷

خودرو ی ۲۰۷ نسخه ی ارتقا یافته ی ۲۰۶ معروف است . که توسط یک کمپانی برزیلی وابسته به شرکت پژو طراحی و رونمایی شد. اینکه چرا شرکت های داخلی این ماشین را ۲۰۷ نام گذاری کردند را هیچکس نمی داند ولی به نظر ما کاری غیر طبیعی استهمچنین این ماشین فقط به مدت ۳ سال مهمان جاده های کشور ما بود و با توجه به اینکه بازار کشور ما به هاچبک های متفاوت نیاز داشت و مردم از ۲۰۶ خسته شده بودند،این ماشین توجه جوان هارا به سمت خود جلب کرد پس مجبور شدیم این خودرو را نقد و بررسی کنیم .

مشخصات فنی پژو ۲۰۷ 
۱۵۸۷ cc حجم موتور
بنزینی نوع موتور
۴ تعداد سیلندرها
۱۶ تعداد سوپاپ ها
خطی مستقیم آرایش قرار گیری سیلندرها
موتور جلو محل قرار گیری موتور
انژکتوری پاشش چند نقطه ای سیستم سوخت رسانی
۵۰ لیتر ظرفیت باک
۱۱۰ اسب بخار در ۵۸۰۰ دور در دقیقه حداکثر توان خروجی (دور بر دقیقه / اسب بخار)
۱۴۲ نیوتون متر در ۴۰۰۰ دور در دقیقه حداکثر گشتاور خروجی (دور بر دقیقه / نیوتن متر)
۷۳٫۳ اسب بخار بر لیتر توان خروجی حجمی (اسب بخار بر لیتر)

 

طراحی ویوی ماشین از بقل مانند ۲۰۶ است اما این تفاوت را داراست که دستگیره ها همرنگ بدنه است و رینگ های این ماشین پنج پر است و از جنس الومینیوم ساختهشده.نمای جانبی همخوانی خاصی دارد و همچنان بعد از گذشت ۱۳ سال از طراحی ان که در ۲۰۶ دیده می شد زیابیی خاص خودرا داراست .ظاهر  پشتی این ماشین کمتر شبیه ۲۰۶ است و چراغ هایش دچار تغییر شده. ۲ شبرنگ پشتی ماشین باعث بزرگتر شدن سپر شده اند که این سپررا نسبتا زیبا کرده است . همچنین با بزرگتر شدن سپر جلویی نیاز بیشتری به بزرگتر شدن سپر عقب بود و اما نمای جلو نمایی که باعث شد ایران خودرو نام این ماشین را به ۲۰۷ تغییر دهد . طراحی دوباره سپر، جلو پنجره و چراغها، کاپوت و گلگیرها باعث شده تا تغییری اساسی نسبت به ۲۰۶ بکند و شبیه به ۲۰۷ واقعی باشد
در نمای جلویی بزرگتر شدن چراغ ها کاپوت و تغییر شکل جلو پنجره ایی تغییرات بنیادی این ماشین استاز ما به شما نصیحت اگر ۲۰۶ داشته ایید این ماشین را نخرید زیرا با توجه به کابین شبیه ۲۰۶ طول می کشد تا با سایز جلوی ماشین وقف پیدا کنید و شاید به جایی بمالیدچراغ های این ماشین از کاپوت تا روی گلگیر ادامه دارد .
همچنین یک ارم بزرگ بر روی جلو پنجره ایی خود نمایی زیادی می کند . که نشان دهنده ی اعتماد به نفس پژو است.ورودی هوا هم نیز یک پارچه شده است وانرا میتوان یک نقطه ی عطف در طراحی اپدیت این ماشین دانست.تجهیزات وقتی که داخل ماشین می شویم نمایی جدید می بینیم . البته نمی توان این مسئله را منکر شویم که تقریبا همان ۲۰۶ خودمان است البته این تغییر کار ایران خودرو نیست چون ۲۰۷ فرانسه هم داشبوردش همین طراحی را دارد.رو کش صندلی ها ازجمس پارچه است که می توان گفت کیفیت و طراحی خوبی دارد ولی همچنان راحتی صندلی ها خصوصاً در عقب رضایت بخش نیست. تغییر خیلی کمی در فرمان دیده می شود و همینطور باز طراحی صفحه کیلومتر که واقعا زیبا تر از ۲۰۶ شده است.

استفاده از مواد با کیفیت در داخل کابین زیبایی خاصی به داخل این ماشین داده.پیشرانه و تجربه رانندگی می خواهیم موتور این ماشین را روشن کنیم . موتور این ماشین به بی صدایی ۲۰۶ است و هم چنین نرمی این ماشین بیبشتر از ۲۰۶ نباشد کمتر نیست. همچنین به دلیل عایق بندی زیاد این ماشین داخل ماشین بی سر و صدا تر و مطلوب تر از ۲۰۶ است. این ماشین شروع بسیار کندی دارد و همچنین در نیم کلاژ می ماند کندی بیش از حد گیربکس در دنده ۱ موجب شده تا توان بالا و قابل قبول موتور زیاد به چشم نیایند. البته در هنگام دور گرفتن در دنده ۴ یا استفاده از حالت اسپورت بیشتر از هر زمان دیگری می توان متوجه قدرت موتور شد که آن هم بخاطر حداکثر سرعت قابل قبول و گشتاور مناسب آن است. و اما نمونه دستی؛ اینجا بحث کاملاً متفاوت می شود!شتابگیری سریع، گیربکس با ضرایب دنده مناسب، هندلینگ بالا و هوش انسانی  در کنار رینگ آلومینیومی و لاستیک های میشلن عملکردی بسیار بهتر ۲۰۷ اتوماتیک و حتی ۲۰۶ تیپ ۵ ارائه می کنند، بگونه ای که در شتابگیری و ترمز گیری بدلیل وزن کمتر نمونه گیربکس دستی نتایج، اختلافی تأمل برانگیز داشتند. هرچند که این گیربکس اتومات مربوط به سال ۲۰۰۳ است اما همان سالها هم بعنوان گیربکسی کند از آن یاد می شد.۰تا ۱۰۰ این ماشین چیزی حدود ۹٫۸ ثانیه می باشد که مقدار قابل قبولی است جمع بندی ۲۰۷ یک ۲۰۶ تغییر شکل یافته است با این تغییر که ظاهر جلوی این ماشین تغییر زیادی کرده است! تریم داشبورد اندکی تغییر کرده و فقط یکمشبیه به ۲۰۶ است ، کیفیت مونتاژ و ادوات بهبود یافته است که این تغییرات موجب شده تا ایران خودرو نام جدیدی بر روی این ۲۰۶ توسعه یافته بگذارد.بهرحال اگر به دنبال هاچبک کوچک شهری با بازار قطعات و لوازم گسترده هستید که چهره اش هم کمی متفاوت از سایرین باشد و کیفیت بهتری نسبت به هم رده هایش داشته باشد ۲۰۷گزینه خوبی خواهد بود. اگر شتاب بسیار بالا برایتان مهم است سراغ ۲۰۷ اتوماتیک نروید ولی اگر راحتی در رانندگی اولویت اول شماست به این مدل هم فکرکنید.

پژو ۲۰۷ با احتساب نوع جاده هاي كشور ، کیفیت بنزین ارائه شده در ایران و همچنین آب و هواي مناطق مختلف ايران ، کاملا هماهنگ و تناسب سازی شده و با اين موارد كاملاً هماهنگی دارد. مصرف سوخت پائين و متعارف موتور به کار رفته در ۲۰۷ TU5 در كنار قدرت خوب موتور آن از جمله مزايا  این مدل از پژواست. علاوه بر اينها خودروي پژو ۲۰۷ اتوماتيك نیو در سال ۱۳۹۶ موفق به دریافت ۴ ستاره كيفي شده و بدین ترتیب در بالای لیست رده بندي كيفيت خودروهاي داخلی قرار گرفته.

پژو ۲۰۷ جدید به نمایشگری ۷ اینچی در قسمت بالای داشبورد مجهز شده که دارای سیستم چند رسانه‌ای و GPs است. همچنین امکان مشاهده تصویر عقب خودرو با استفاده از دوربین عقب و به کمک این نمایشگر فراهم شده . از دیگر تغییرات و افزودنی های داخلی پژو ۲۰۷ می‌توان به تغییر غربیلک فرمان اشاره کرد که در مدل جدید خود دارای دکمه‌های کنترل سیستم صوتی و تصویری و قطع و وصل تماس‌های تلفنی شده

فروش اقساطي پژو  ۲۰۷

شرايط به این صورت است ٤٠٪‏ قيمت خودرو را نقد و الباقي به صورت اقساط ٢٤ تا ٦٠ ماهه پرداخت از جانب شما صورت میگیرد و تحويل خودروها ٣٠ الي ٤٥ روز كاري ميباشد.در شرايط فروش اقساطي خودروبا تحويل مدت دار سود ٢١٪‏ سالانه و اقساط ٢٤ الي ٦٠ ماهه است.
خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:
۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودروتحویل فوری یا مدت دار ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري۸-مدارك محل سكونت۹-دسته چك معتبر

تحویل فوری پژو ۲۰۷

در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید و الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید و تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است. در بخش تحویل فوری سود ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

۱-فرم تکمیل شده درخواست فروش اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی ۴-
فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري۸-مدارك محل سكونت۹-دسته چك معتبر

جهت اطلاع از آخرین قیمتها و شرایط فروش اقساطی با کارشناسان راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی کروز FJ فول
مشاوره رایگان