فروش اقساطی پژو slx

فروش اقساطی پژو slx

فروش اقساطی پژو slx توانسته است رکوردهای زیادی در زمینه فروش وتولید این خودرو ثبت کند و مشتریان این خودرو را چندین برابر افزایش دهد.

فروش اقساطی پژو slx

فروش اقساطی پژو slx روشی مناسب و کارامد برای فروش این خودرو می باشد که باعث شده همچنان سطح فروش بالایی را داشته باشد. .فروش اقساطی پژو slx قسط بندی و زمان مشخصی دارد که دریک چارت مشخص در نمایندگی ها قرار داده شده است و در ایام خاص بخاطر اینکه فروش خود را بالا ببرند تسهیلات وشرایط فروش را برای خریداران آسان تر می کنند تا بدین صورت مشتریان را به خرید این خودور سوق دهند وبازار فروش خود را همچنان در سطح بالا نگه دارند.در فروش اقساطی پژو slx سعی شده است که  تا حد ممکن انتظارات خریداران این خودرو را برآورده کنند وبا شرایط ویژه و بهتری نسبت به قبل خرید این خودرو را آسان تر کنند چرا که هنوز تعداد زیادی از مردم ایران قدرت خرید بالایی ندارند. بدینوسیله شرکت راشین خودرو در زمینه فروش اقساطی خودرو فروش لیزنگی خودرو اعلام میدارد کلیه خودرو های قابل واگذاری به مشتریان عزیز در بخش فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری به خریداران ارائه می گردد. در جدل زیر به مشخصات فنی این خودرو می پردازیم:

8306489351523-jpg

حجم موتور 1761
تعداد سیلندر 4
تعداد سوپاپ 8
قدرت موتور 97
مصرف سوخت 10.2
جعبه دنده 5دنده دستی
شتاب 0تا100 11
حداکثر سرعت 182

خریدار در فروش اقساطی پژو slx باید موارد زیر را ارائه دهد:

1-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی 2- آدرس محل سکونت و محل اشتغال و کدپستی 3- فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار 4- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو 5- چک های اقساطی 6- فرم استعلام بانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین آرمان خودرو تماس حاصل فرمایید

فروش اقساطی خودرو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست