فروش اقساطی پیکانتو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی پیکانتو

فروش اقساطی پیکانتو

درحالی که کیا با ارایه خودروهایی مانند اسپورتیج گام های بلندی در بخش های دیگر برداشته است اما در گروه خودروهای کوچک,مدل پیکانتو هنوز یکی از مدل های بسیار مهم این خودروساز است که با فروش اقساطی پیکانتو نیز این روند روبه رشد را همچنان حفظ کرده است.کیا در طول ۷سال بیش از یک میلیون پیکانتو تولید کرده است ومعتقد است که بافروش اقساطی پیکانتو وطرح های جدیدی که در آینده ارایه می دهند این مدل بازهم می تواند موفق باشد.فروش اقساطی پیکانتو نسب به سایر خودروهای دیگر به صرفه تر می باشد به همین دلیل مشتریان زیادی نیز دارد.علاوه برقیمت مناسب طراحی فوق العاده وبه روز بودنش نیز در فروش آن تاثیر گذار بوده است. بدینوسیله شرکت وارنا خودرو پرشین در زمینه فروش اقساطی خودرو فروش لیزنگی خودرو اعلام میدارد کلیه خودرو های قابل واگذاری به مشتریان عزیز در بخش فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری به خریداران ارائه می گردد. در جدل زیر به مشخصات فنی این خودرو می پردازیم:

21car-picanto18

حجم موتور ۱۲۰۰
تعداد سیلندر ۴
تعداد سوپاپ ۱۶
قدرت موتور ۸۴ اسب بخار
مصرف سوخت ۵٫۵
جعبه دنده اتوماتیک تیپ ترونیک
شتاب ۰تا۱۰۰ ۱۲٫۹
حداکثر سرعت ۱۶۰

خریدار در فروش اقساطی پیکانتو باید موارد زیر را ارائه دهد:

۱-اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۲- آدرس محل سکونت و محل اشتغال و کدپستی ۳- فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین آرمان خودرو تماس حاصل فرمایید.

نام خودرومشخصات60 روزه90 روزه120 روزه
کیا پیکانتوفول کاملقیمت:80.000.000
پیش پرداخت:40.000.000
قیمت:77.000.000
پیش پرداخت:38.500.000
قیمت:74.000.000
پیش پرداخت:37.000.000

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
هایما S7
فروش اقساطی هایما S7
فروش اقساطی هایما S7 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان