فروش خودرو با اقساط کم
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش خودرو با اقساط کم

فروش خودرو با اقساط کم

فروش خودرو با اقساط کم امروزه در کشور فروش خودرو با اقساط کم بسیار  بسیار پرطرفدار است و نسبت به فروش نقدی خودرو رونق بیشتری دارد .

فروش خودرو با اقساط کم

نمایندگی های فروش شرکت های مختلف خودرو سازی در کشور به صورت گسترده وجود دارند و رقابت شدیدی با یکدیگر دارند و همواره سعی دارند به هر نحوی از رقبای خود پیشی بگیرند.همین رقابت باعث شده است که تولیدکنندگان داخلی نیز با افزایش تولید و بهبود کیفیت محصولات خود این رقابت را گرم تر کننند .

خرید خودرو دغده ای است که برای هرفرد یا خانواده وجود دارد و همواره این فکر برای افراد وجود دارد که بتوانند به راحتی بتوانند خودروی مورد علاقه خود را بخرند به همین دلیل باید فروشندگان شرایطی را ایجاد کنند تا افراد بدون نگرانی و استرس از لحاظ مالی با دید باز نسبت به خرید خودروی مناسب اقدام نمایند. فروش خودرو با اقساط کم یک راه بسیار مناسب است که چندی است در کشور اجرا می شود و این امر باعث افزایش فروش و استقبال افراد از خرید خودرو شده است .هرچه تسهیلات و شرایط فروش که در نمایندگی ها ارائه می شود بهتر باشد میزان فروش افزایش خواهد یافت . شاید به نظر بیاید فروش خودرو با اقساط کم  برای فروشندگان خودرو مناسب نباشد ولی این امر باعث افزایش میزان فوش محصولات آنها خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین آرمان خودرو تماس حاصل فرمایید.

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت