فروش خودرو با اقساط کم
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش خودرو با اقساط کم

فروش خودرو با اقساط کم

فروش خودرو با اقساط کم امروزه در کشور فروش خودرو با اقساط کم بسیار  بسیار پرطرفدار است و نسبت به فروش نقدی خودرو رونق بیشتری دارد .

فروش خودرو با اقساط کم

نمایندگی های فروش شرکت های مختلف خودرو سازی در کشور به صورت گسترده وجود دارند و رقابت شدیدی با یکدیگر دارند و همواره سعی دارند به هر نحوی از رقبای خود پیشی بگیرند.همین رقابت باعث شده است که تولیدکنندگان داخلی نیز با افزایش تولید و بهبود کیفیت محصولات خود این رقابت را گرم تر کننند .

خرید خودرو دغده ای است که برای هرفرد یا خانواده وجود دارد و همواره این فکر برای افراد وجود دارد که بتوانند به راحتی بتوانند خودروی مورد علاقه خود را بخرند به همین دلیل باید فروشندگان شرایطی را ایجاد کنند تا افراد بدون نگرانی و استرس از لحاظ مالی با دید باز نسبت به خرید خودروی مناسب اقدام نمایند. فروش خودرو با اقساط کم یک راه بسیار مناسب است که چندی است در کشور اجرا می شود و این امر باعث افزایش فروش و استقبال افراد از خرید خودرو شده است .هرچه تسهیلات و شرایط فروش که در نمایندگی ها ارائه می شود بهتر باشد میزان فروش افزایش خواهد یافت . شاید به نظر بیاید فروش خودرو با اقساط کم  برای فروشندگان خودرو مناسب نباشد ولی این امر باعث افزایش میزان فوش محصولات آنها خواهد شد.

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات مدیران خودرو
مشاوره رایگان