صفحه اصلی تحویل فوری خودرو درباره ما

فروش اقساطی رنو سیمبل

رنو سیمبل که با نام SYBBOL در سطح جهانی شناخنه می شود خودرویی زیبا و کارامد می باشد. این خودرو که اصلالتا فرانسوی می باشد از امکانات و کارایی بسیار مناسبی برخوردار می باشد. رنو سیمبل از موتور 2 لیتری بهره می برد که با توجه به ابعاد خودرو از کارایی مناسبی برخوردار می باشد. این خودرو زیبا وشیک این قابلیت را دارد که سرعت خود را در زمان 11.1 ثانیه از صفر به صد برساند.

امکانات و آپشن های رنو سیمبل

تنظیم کننده عمودی صندلی راننده – برف پاک کن تناوبی – گل پخش کن – آیینه های بغل برقی – فرمان هیدرولیک، بشکن – تلسکوپی – ریموت کنترل – گرم کن شیشه عقب تایمردار – آیینه های بغل و دستگیره دربها همرنگ بدنه – کروز کنترل – صفحه نمایش اطلاعات – صفحه نمایش دمای بیرون – رینگ آلومینیومی – چراغ مه شکن جلو – سنسور عقب – تهویه مطبوع خودکار – چراغ مخصوص روز.

فروش اقساطی رنو سیمبل

این خودرو کوچک شهری نام دیگرش داچیا لوگان می باشد و در بازار جهانی تعدادی آن را تالیا می نامند. نسل سوم و جدید این خودرو در حال حاضر به عرضه می رسد. رانندگی با رنو سیمبل در ترافیک بسیار آسان است و امکانات متنوعی خصوصا در این زمینه به سرنشینان می دهد. در نسل جدید که در سال 2017 به بازار عرضه شده تغییرات اساسی اعمال گشته است. ظاهر این خودرو اما در همان حالت ساده و بی آلایش باقی مانده و خالی از هیجان طراحی شده است. چراغ های بزرگ رو به رو هماهنگی خاصی با جلو پنجره پر حجم برقرار کرده و چراغ های کوچک عقب نیز دقیقا متناسب با همان قسمت طراحی شده است. برای آگاهی بیشتر از نحوه ثبت نام در فروش اقساطی رنو سیمبل به سپند خودرو مراجعه کنید.


آخرین پست ها

فروش اقساطی ایران خودرو

فروش اقساطی لیفان x50 اتومات

فروش اقساطی لیفان x50 اتومات توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

فروش اقساطی هیوندای توسان - فول - تک رادار

فروش اقساطی هیوندای توسان - فول - تک رادار ارمان خودرو یکی از برترین کمپانی های خودرو سازی ایران و تقریبا یکی از پایین رده ترین کمپانی های خودروسازی در مقیاس جهانی است.

تمام حقوق این سایت مطعلق به شرکت فلان است