فروش-فوری-خودرو

فروش فوری خودرو

وارنا خودرو پرشین در زمینه فروش اقساطی خودرو با تحویل 1 روزه خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می دهد.

برای تحویل فوری خودروها اقساط حداکثر 24 ماهه و پیش پرداخت حداقل 50% قیمت روز خودرو خواهد بود.

فروش فوری پژو 405

405 پر فروش ترین و رایج ترین خودرو در ایران است که سال هاست توسط ایران خودرو مونتاژ و عرضه می شود. این ماشین پیر و قدیمی با طرح 30 سال پیش اروپا اکنون در خیابان های ایران به صورت عمده تردد می کند. از مزایای این خودرو می توان به کابین نسبتا جا دار، شتاب گیری خوب و رفاه نسبی در آن اشاره کرد اما مهم تر از همه این دلایل، قیمت مناسب آن برای مردم است که به ناچار افراد را به سمت خرید این خودرو می کشاند.

فروش فوری تیگو 5

خودروی شاسی بلند تیگو 5، یکی از خودروهای چینی است که درون ایران فروش نسبتا خوبی کسب کرده است. قیمت مناسب این خودرو در درجه اول و چهره خوب آن در درجه بعد، از مهم ترین دلایل استقبال ایرانیان از این خودرو است. این خودرو کابین راحت و شیکی دارد و به خوبی می تواند حس مطلوب را به شما منتقل کند. تیگو 5 از ان دسته خودروهایی است که هنگام خرید آن دو دل هستید. شاید پسوند چینی این خودرو، این استرس را به شما وارد کند ولی درواقع این خودرو در نوع خودش خودوری کامل و خوبی است.

فروش فوری سمند

سمند، خودرویی که جایگزین پیکان شد. ایران خودرو پس از حدود 30 سال تولید پیکان، دست به تولید نسخه بروزتری از آن زد که حدودا در سال 1380 از این تغییرات، سمند متولد شد. این خودروی به اصطلاح تمام ایرانی، خودرویی است که حدود 20 سال در حال تولید است و ما کمترین تغییر را در این زمان طولانی در آن مشاهده می کنیم. شاید باید بگوییم چقدر خوب مانده است! به هر حال سمند یکی از پرکاربردترین خودروهای ایران است که در خیابان ها هر طرف را نگاه کنید حداقل یکی از آن را مشاهده خواهید کرد.

فروش فوری مزدا 3

یکی از لوکس های ژاپنی که هرگز قدیمتی نمی شود. با وجود اینکه سال ها در خیابان ها تردد مزدا 3 را می بینیم! ولی این خودرو هنوزهم جذابیت خود را دارد و به عنوان یکی از بهترین اسپرت های رایج در ایران شناخته می شود. اگر بخواهیم از ظاهر مزدا 3 بگوییم شاید نتوانیم از آن ایرادی پیدا کنیم. این به آن معنی است که این خودرو تا حد امکان بی نقص طراحی شده است. امکانات فوق العاده تعبیه شده روی این خودرو، درکنار فضای جادار کابین آن، دلایلی هستند که می توان برای خرید این خودرو به آن ها تکیه کرد.

فروش فوری پژو پارس

خودروی ایرانی پژو پارس، مدلی بروز تر از 405 است که با توجه به ساختار و پلت فرم این خودرو طراحی شده است. طراحی این خودرو در ایران و به واسطه طراحان ایرانی اتفاق افتاده است و می توان از این خودرو به عنوان یک خودروی ملی یاد کرد. با توجه به تغییرات عمده در ظاهر این خودرو نسبت به 405، شاید نتوانیم تغییرات خاصی در موتور و ساختار درونی این خودرو با خودروی 405 بیابیم ! می توان گفت، ایرانخودرو، گنجشک را رنگ می کند جای قناری می فروشد ولی با این اوصاف طراحی جالب پلت فرم ظاهری این خودرو باعث شده است که این خودرو طرفداران زیادی به ویژه در قشر جوان بیابد.

شرایط تحویل فوری

  • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
  • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
  • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
  • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

  • 1- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
  • 2-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی
  • 3-پرينت ٣ ماهه حساب جاري
  • 4-دسته چك معتبر

شعبه اشرفی اصفهانی:

اشرفی اصفهانی-ابتدای مرزداران-روبروی بانک تجارت-پلاک 227-طبقه 4

شماره تماس : 44270408 – 021

44270407 – 021

44247942 – 021

44271217 – 021

فکس: 44247889-021

داراي مجوز از اتحاديه نمايشگاه داران اتومبيل

شناسه ملی قوه قضاییه:10320619909

سال تاسیس: 1386

شماره ثبت:411306

Share