فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش فوری هیوندای سانتافه
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش فوری هیوندای سانتافه

فروش فوری هیوندای سانتافه

باوجود تفاوت‌های بسیار زیادی که میان پیشرانه تنفس طبیعی و پیشرانه توربوشارژر در مقدار نیروی تولیدی آنان دیده می‌شود، اما در شتاب گیری شاهد عملکرد نزدیک به یکدیگر هستیم که در نوع خود بسیار جالب و قابل توجه است!. باتوجه به ادعای کارشناس موتورترند، پیشرانه چهار سیلندر ۲ لیتری توربوشارژر می‌تواند یک شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر بر ساعت حدودا ۸٫۴ ثانیه بدست آورد، این درحالیست که پیشرانه تنفس طبیعی اتومبیل حتی عملکرد بهتری از خود به نمایش گذاشته و می‌تواند شتاب اتومبیل را در عرض تنها ۸٫۳ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت برساند که در نوع خود بسیار جالب است. البته این عملکرد برای پیشرانه توربوشارژر می‌تواند یک پیشرفت عالی تلقی شود، زیرا نسخه‌های ۲۰۱۵ از این خودرو قادر به ثبت زمان ۹٫۳ ثانیه هنگام شتاب گیری خواهد بود که حالا در نسخه‌های جدید خود با یک پیشرفت چشمگیر همراه بوده است که دلیل اصلی آن می‌تواند بهینه سازی ۱۹۵ کیلوگرمی وزن اتومبیل در نسخه‌های جدید باشد.

علاوه بر تست شتاب، عملکرد پیشرانه ۲٫۴ لیتری تنفس طبیعی در طی کردن مسافت “یک چهارم مایل” نیز بهتر از پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژر بوده است که در این خصوص طبق گفته کارشناس موتورترند، موفق به ثبت زمان ۱۶٫۴ ثانیه شده است، درحالی که نسخه توربوشارژر هیوندایسانتافه برای طی کردن مسافت یک چهارم مایل زمان ۱۶٫۵ ثانیه را به ثبت رسانده است.

این تمام ماجرا نیست، زیرا هیوندای سانتافه با پیشرانه توربوشارژر در ترمزگیری هم عملکرد ضعیف‌تری نسبت به نسخه تنفس طبیعی به نمایش گذاشته است که در این زمینه نسخه توربوشارژر هیوندای سانتافه می‌تواند با طی کردن مسافت حدودا ۴۴ متر، از سرعت ۹۶ کیلومتر بر ساعت به توقف کامل برسد، درحالی که نسخه تنفس طبیعی هیوندای سانتافه می‌تواند در طول ۴۲ متر این کار را انجام دهد. با این حال، باید این موضوع را بخاطر داشت که آزمایشات انجام شده بر روی اتومبیل‌ها از سوی کارشناسان “موتور ترند” بسیار متفاوت با آن چیزی هستند که دیگران برای تست خودروهای مختلف انجام می‌دهند.

اگرچه آزمایشات انجام شده تفاوت‌های بسیار زیادی را از لحاظ عملکرد بین پیشرانه‌ها نشان نمی‌دهد، اما تمامی سردبیران و کارشناسان موتورترند نسخه توربوشارژر هیوندای سانتافه را باوجود عملکرد ضعیف‌تر ترجیح می‌دهند و معتقد هستند که این پیشرانه ۲ لیتری توربوشارژر بسیار بهتر از پیشرانه پایه ۲٫۴ لیتری تنفس طبیعی است که دلیل اصلی آن از دید خودروبانک، شاید مصرف سوخت پایین‌تر این نوع پیشرانه در مقابل قدرت و گشتاور بالاتر آن باشد که قطعا جاهای دیگر بدرد اتومبیل و راننده خواهد خورد. هرچند موتورترند یکی از دلایل آن را دریافت سیستم چهارچرخ محرک به همراه این پیشرانه عنوان کرده است

برای دریافت یک عملکرد بهتر از پیشرانه، بهتر است که پیشرانه خود را در حالت “اسپرت” قرار دهید، زیرا در این صورت واکنش پیشرانه سریع‌تر شده و همچنین زمان پاسخگویی به نیازهای شما کمتر خواهد شد، اما در مقابل سیستم انتقال قدرت شاید این اشتیاق پیشرانه را در ارسال نیروی بهتر و سریع‌تر تاحدودی کم کند. هنگام سواری با این خودرو در بزرگراه‌های لس آنجلس هم یک سواری پرسروصدا خواهد داشت که بیشتر از همه، صدای باد در داخل کابین شنیده می‌شود که در نسخه‌های ۲ لیتری توربوشارژر اندکی شرایط بهتر خواهد بود!.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه اقساطی محصولات ام جی موتور2018
مشاوره رایگان