فروش لیزینگی خودرو با اقساط ۶۰ ماهه
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش لیزینگی خودرو با اقساط ۶۰ ماهه

 

فروش لیزینگی خودرو با اقساط ۶۰ ماهه

 

فروش لیزینگی خودروهای ام وی ام۳۱۵٫تندر ۹۰ وام وی ام ۵۳۰ با اقساط ۶۰ ماهه از سوی واسپاری سپهر صادرات اغاز شد.

 

فروش لیزینگی و اقساطی خودرو با اقساط ۶۰ ماهه

فروش لیزینگی خودرو با اقساط ۶۰ ماهه بسیاری از مشکلات متقاضیان را برطرف کرد واین امکان را فراهم کرد که مردم بتوانند اقساط خود را بلند مدت پرداخت کنند وفشار کمتری به انها از لحاط مالی واردشود.شرکت واسپاری سپهر صادرات از فروش لیزینگی خودروهای تندر۹۰ تک ایربک  با ۶۰ درصدتسهیلات واقساط۶۰ ماهه خبر داد.در فروش لیزینگی خودرو مبلغ مالیات بر ارزش افزوده درپیش پرداخت لحاظ می گردد.در سایت شرکت  سپهر صادرات جدولی مبنی بر شرایط قسط بندی ونحوه پرداخت ان تنظیم گردیده که می تواند جواب تمام سوالات مشتریان محترم را بدهد.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
هایما S7
فروش اقساطی هایما S7
فروش اقساطی هایما S7 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان