فروش لیزینگی خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش لیزینگی خودرو

 

فروش لیزینگی خودرو امروزه یکی از گسترده ترین روش های فروش خودرو در ایران و حتی جهان می باشد.بیشتر از صد شرکت دارای مجوز فروش لیزینگی خودرو می باشند که در حال فعالیت هستند.

شرایط فروش لیزینگی خودرو

فروش لیزینگی خودرو یا فروش اقساطی خودرو که در این روش مبلغ خودرو را به صورت اقساطی به شرکت ارائه دهنده لیزنگی پرداخت می نمایند.در فروش لیزینگی خودرو بر اساس قرارداد سند خودرو در رهن شرکت می ماند تا زمانی که تمامی اقساط خودرو پرداخت شود.نحوه باز پرداخت اقساط خودرو در قرارداد مشخص گردیده است در فواصل ماهانه ،سه ماه ، شش ماهه و سالانه می باشد.از مهمترین مزایای فروش لیزینگی خودرو می توان به چند مورد اشاره کرد:

فروش لیزینگی خودرو

 

مدیریت مالی خریدار،انعطاف پذیری خرید طبق نظر و شرایط خریدار،سهولت نسبی خرید نسبت به سایر شرایط فروش خودرو

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان