فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش لیزینگی مزدا ۳
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش لیزینگی مزدا ۳

فروش لیزینگی مزدا ۳

فروش لیزینگی مزدا ۳ توسط شرکت راشین خودرو مهرایرانیان  به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

مدل ۳ i سدان اتوماتیک که ما اخیراً پشت آن نشستیم قطعاً مدل مورد علاقه ما از بین مدل‌های مزدا ۳ نیست، اما ما می‌دانیم که برخی ترجیح می‌دهند یک خودرو امن‌تر داشته باشند چیزی که با یک هاچ‌بک نمی‌توان کاملاً فراهم کرد. البته ساکنان شهرها، توجه داشته باشد که مدل سدان مزدا ۳ نزدیک به ۱۳ سانتی‌متر طویل‌تر از هاچ‌بک آن است بنابراین اگر شما در خیابان‌های شلوغ، مشکل پارکینگ دارید این اختلاف مهم است.

در مدل ۲۰۱۶ مزدا ۳ چند تغییر صورت گرفته است، اما گویا مزدا لزومی ندیده که در طراحی نسل سوم که به‌عنوان مدل سال ۲۰۱۴ معرفی شده تغییر ایجاد کند. همه مدل‌ها با یک دوربین عقب عرضه می‌شوند؛ اغلب مدل‌های تورینگ و گرند تورینگ نیز با سانروف، برف‌پاک‌کن مجهز به حسگر باران، چراغ‌های اتوماتیک، و آینه‌های جمع شونده خودکار عرضه می‌شوند. بسته‌های انتخابی جدید برای مدل‌های ۳ i اسپرت، ۳ i تورینگ و ۳ S گرند تورینگ شامل کنترل اتوماتیک تهویه، یک سیستم پخش به‌روزشده با رادیو ماهواره‌ای و ویژگی‌های ایمنی فعال مانند هشدار نقاط کور و هشدار ترافیک هستند.

فروش لیزینگی مزدا ۳

 

   

در دو کلمه: خیلی چیزها. در سگمنتی که تحت سلطه موتورهای توربوشارژ کوچک قرار دارند، مزدا هنوز با پیشرانه تنفس طبیعی پا به عرصه می‌گذارد و در عین حال مزدا ۳ همواره مصرف سوخت هم‌تراز و یا گاهی اوقات حتی بهتر از بسیاری از رقبای خود داشته است. این تکنیک بزرگ به دلیل استفاده از زمان‌بندی متغیر سوپاپ‌ها در عملیات کارآمد چرخه اتکینسون (متداول در خودروهای هیبریدی)، با کاهش برخی از قدرت‌های میانی، زمانی که شما تخته‌گاز نمی‌روید، صورت می‌گیرد. خوشبختانه، هنگامی‌که شما پایتان را بر روی گاز فشار می‌دهید، کارکرد موتور تبدیل به عملیات چرخه اتو معمولی می‌شود و حداکثر قدرت را در اختیارتان قرار می‌دهد. مدل ۲.۵ لیتری مزدا ۳ می‌تواند ۰ تا ۹۶.۶ کیلومتر بر ساعت را زیر ۷ ثانیه پر کند البته مدل ۲.۰ لیتری چنین شتابی ندارد. مزیت بزرگ موتور ۲.۵ لیتری گشتاور بیشتر در دورهای پایین‌تر است.

پویایی مزدا ۳ در جاده‌ها، این ماشین را تبدیل به یک خودرو ارزشمند در بین رقبای زیر ۲۰ هزار دلار کرده است. تنظیمات فوق‌العاده سیستم تعلیق مزدا ۳ یک تعادل استادانه بین کنترل و راحتی ایجاد کرده است. چیزی که در خودروهایی که دو یا حتی سه برابر گران‌تر هستند می‌توان یافت.

در نهایت، مدل هاچ‌بک بسیار کاربردی است: صندلی‌های تاشو عقب، فضای حمل بار را از ۵۶۶ لیتر به ۱۳۳۰ لیتر افزایش می‌دهد. در حالی که مدل سدان تنها ۳۴۰ لیتر فضای حمل بار دارد!

مزدا ۳ احساسی همانند ۲۰ سال پیش ب‌ام‌و القا می‌کند: این فقط به‌اندازه کافی سریع است، هرگز بیش از حد نرم و قطعاً هرگز بیش از حد خشک نبوده است. بنابراین یک مدل نزدیک به کامل در بین خودروهای کوچک محسوب می‌شود.

مشخصات مزدا ۳ مدل ۲۰۱۶

نوع خودرو:
موتور جلو، دیفرانسیل جلو، ۵ نفره، سدان ۴ درب یا هاچ‌بک ۴ درب

قیمت پایه:
۳ i سدان اسپرت، ۱۸۶۸۰ دلار
۳ i هاچ‌بک اسپرت، ۱۹۳۸۰ دلار
۳ i تورینگ سدان، ۲۰۸۸۰ دلار
۳ i تورینگ هاچ‌بک، ۲۱۵۸۰ دلار
۳ i گرند تورینگ سدان، ۲۳۳۸۰ دلار
۳ i گرند تورینگ هاچ‌بک، ۲۴۰۸۰ دلار
۳ S تورینگ سدان، ۲۵۶۳۰ دلار
۳ S گرند تورینگ سدان، ۲۵۵۸۰ دلار
۳ S گرند تورینگ هاچ‌بک، ۲۶۲۸۰
۳ S تورینگ هاچ‌بک، ۲۶۳۳۰

نوع موتور:
DOHC اتکینسون ۴ سیلندر خطی ۲.۰ لیتری، ۱۶ سوپاپ، ۱۵۵ اسب بخار، ۲۰۳ نیوتن‌متر
DOHC اتکینسون ۴ سیلندر خطی ۲.۵ لیتری، ۱۶ سوپاپ، ۱۸۴ اسب بخار، ۲۵۰ نیوتن‌متر

گیربکس:
۶ سرعته دستی، ۶ سرعته اتوماتیک با امکان شیفت دستی

ابعاد:

فاصلهٔ بین دو محور: ۲۷۰۰ میلی‌متر
طول: ۴۴۶۰-۴۵۸۰ میلی‌متر
عرض: ۱۷۹۵ میلی‌متر
ارتفاع ۱۴۵۵ میلی‌متر
فضای مسافران: ۲۶۹۰ تا ۲۷۱۸ لیتر
فضای حمل بار: ۳۴۰ تا ۵۶۶ لیتر
وزن: ۱۳۱۵ تا ۱۳۸۳ کیلوگرم

نتایج آزمون‌های مزدا ۳ i گرندتورینگ ۲.۰ لیتر، گیربکس دستی، سدان
صفر تا ۹۶.۶ کیلومتر بر ساعت: ۷.۵ ثانیه
صفر تا ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت: ۲۱.۱ ثانیه
صفر تا ۱۹۳ کیلومتر بر ساعت: ۳۶.۰ ثانیه

شتاب در حال حرکت:
تخته‌گاز، از ۸ تا ۹۶.۶ کیلومتر بر ساعت: ۸.۱ ثانیه
تخته‌گاز، از ۴۸ تا ۸۰ کیلومتر بر ساعت: ۱۴.۲ ثانیه
تخته‌گاز، از ۴۸ تا ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت: ۱۳.۸ ثانیه
پیمودن مسیر ۱۱۳ متر: ۱۶.۰ ثانیه @ ۱۴۳ کیلومتر بر ساعت
حداکثر سرعت ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت
خط ترمز، از ۱۱۲ تا ۰ کیلومتر بر ساعت: ۵۳.۳ متر
شتاب جانبی: ۰.۸۶ G

 

 

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی مگان 2000
مشاوره رایگان