فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی کیا اپتیما
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی کیا اپتیما

فروش اقساطی کیا اپتیما

فروش اقساطی کیا اپتیما توسط شرکت راشین خودرو مهرایرانیان  به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

کیا اپتیما ۲۰۱۷ برای نخستین بار در نمایشگاه اتومبیل نیویورک ظاهر شد. برای سال ۲۰۱۷ شرکت کیا این خودرو را علاوه بر تیپ های گذشته با تیپ جدید هیبریدی نیز همراه کرده است. ماشین های هیبریدی به خودروهایی گفته می شود که با حداقل دو سوخت فسیلی و غیر فسیلی کار کنند که معمولاً ماشین های سواری به صورت هیبرید یا ترکیب بنزین و برق عرضه می شوند.اپتیماکیا اپتیما ۲۰۱۷ در حال حاضر فقط در مدل هیبریدی عرضه شده است. این خودرو در کلاس سدان سایز متوسط قرار گرفته است و استاندارد لازم برای معرفی به عنوان یک خودروی طرح سدان متوسط را براحتی دارد.

نواع خودرو کیا اپتیما۲۰۱۷
این خودرو در پنج مدل LX، LX1.6T،EX ، SX و SXL عرضه می شود
ابعاد کیا اپتیما ۲۰۱۷
⦁طول:۲ متر و ۳۰ سانتی متر
⦁عرض:۱ متر و ۸۵ سانتی متر
⦁ارتفاع:۱ متر و ۴۵ سانتی متر
⦁فاصله دو محور:۲ متر و ۸۰ سانتی متر
طراحی داخلی خودرو خیلی شبیه به اتومبیل های بی ام و ساخته شده است. در جلوی خودرو یک کنسول ارتباطی قرار دارد که نمایشگر ۸ اینچی در وسط داشبرد خودنمایی می کند. آخرین فناوری ارتباطی و ماهواره ای برای دریافت آخرین تغییرات لازم و گزارش به راننده در اپتیما ۲۰۱۷ فراهم است.سیستم ایمنی خودرو یکی از کارآمدترین های حال حاضر دنیا است. کیسه ی هوا دور تا دور خودرو را احاطه کرده است.
سقف پانارامای خودرو امکان سفری هیجانی به سرنشینان می دهد.سنسورهای حیاتی حفظ تعادل، شناسایی عابرین و خودروهای دیگر را براحتی فراهم کرده است. سنسور ویژه پارک، یک دستیار قوی برای پارک دوبل محسوب می شود.تهویه صندلی ها بهتر شده است و راحتی بهتری نسبت به مدل گذشته دارد. هر چند برای حفظ کیفیت صندلی، چرم و روکش بکار رفته در آن قدری سفت به نظر می رسد ولی باید گفت نیاز اینگونه خودرو است. کیا اپتیمای ۲۰۱۷ نگاهی به درون برای کیا بوده است تا نگاهی به بیرون!
مشخصات فنی
⦁سوخت:بنزین
⦁حجم انجین:۱٫۶ لیتر، ۲ لیتر توربو و ۲٫۴ لیتر
⦁تعداد سیلندر:۴ سیلندر
⦁قدرت:به ترتیب، ۱۷۸، ۲۵۰ و ۱۸۶  اسب بخار
⦁گشتاور:به ترتیب، ۱۷۷، ۲۵۹  و ۱۹۴  اسب بخار
⦁سیستم انتقال قدرت:۶ و ۷ دنده اتوماتیک

اپتیمای جدید که چند ماهی است در کوچه و خیابان های کشورمان نیز دیده می شود، از لحاظ پیشرانه، تفاوت زیادی با مدل پیشین خود ندارد. این خودرو همچنان از پیشرانه ی ۲٫۴ لیتری تنفس طبیعی استفاده می کند که گفته می شود در حد چند اسب بخار بهینه سازی شده است.

فروش اقساطی کیا اپتیما

 

 

این پیشرانه ی ۶ سیلندر، ۱۸۵ اسب بخار توان به چرخ های جلو منتقل می کند که بدین ترتیب ۸ اسب بخار قوی تر از نسل قبلی است.البته عملکرد اپتیما ۲۰۱۷ در شتاب گیری کمی بهتر شده است؛ اما بهبود چندان چشم گیری به شمار نمی آید. با این پیشرانه، شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت خودرو معادل ۹ ثانیه است و نهایت سرعت آن به ۲۱۰ کیلومتر بر ساعت می رسد. قدرت بیشینه ی پیشرانه در دور موتور ۶۰۰۰ و بیشترین گشتاور معادل ۲۴۰ نیوتن متر نیز در دور موتور ۴۰۰۰ دور بر دقیقه حاصل می شود.

این نکته را نباید از یاد برد که در نشریات خارجی، شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت این نسخه از اپتیما، معادل ۷٫۵ ثانیه عنوان شده است که احتمالا به دلیل نوع بنزین مصرفی آن ها است.از دیگر آمارهای شتاب گیری اپتیما با پیشرانه ی ۲٫۴ لیتری، رسیدن به سرعت ۱۶۰ کیلومتر بر ساعت، ظرف مدت ۲۰٫۵ ثانیه و طی کردن مسافت ۴۰۰ متر در مدت ۱۶ ثانیه است.سیستم ترمز اپتیمای جدید،

به روزرسانی خاصی تجربه نکرده است و جعبه دنده ی اتوماتیک ۶ سرعته نیز تفاوتی با گیربکس مدل قبلی ندارد و همچنان می توان آن را به طور دستی تعویض کرد. طبق ادعای کیا، مصرف سوخت اپتیمای جدید نسبت به مدل پیشین آن در حدود نیم لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر کاهش یافته و به میانگین ۸٫۵ لیتر رسیده است.همچنین در صورت رانندگی با سرعت ثابت در اتوبان، پایین ترین حد مصرف سوخت خودرو، ۶٫۷ لیتر در هر صد کیلومتر خواهد بود.در میان برندهای وارداتی، خصوصا نمونه های آلمانی، مدل های گران تر معمولا حجم موتور بالاتر از ۲٫۵ لیتر دارند که واردات قانونی آن ها ممکن نیست؛ درحالی که اپتیمای جدید در مدل های گران تر، پیشرانه های کم حجم تر و قدرتمندتری دارد.

بهترین پیشرانه ی قابل سفارش برای این خودرو در خارج از ایران، نمونه ی ۲ لیتری توربوشارژ است که قدرت آن ۲۴۵ اسب بخار است و شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت ۶٫۸ ثانیه ای به ارمغان می آورد. دیگر پیشرانه ی جذاب این خودرو، نمونه ی ۱٫۶ لیتری توربوشارژ است که ۱۷۵ اسب بخار قدرت دارد و ظرف مدت ۷٫۳ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می رسد.

علاوه بر موارد یادشده، امیدواریم در آینده ی نزدیک شاهد ورود نسخه ی هیبریدی اپتیما باشیم که مجموع قدرت ۱۹۰ اسب بخار، شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت ۸٫۱ ثانیه و مصرف سوخت ۵ تا ۶ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر دارد.امکانات رفاهیخودروساز های کره ای برای کسب سهم بیشتری از بازارهای جهانی، خودروهای خود را با لیست بلند بالایی از آپشن ها و امکانات رفاهی همراه می کنند که پیش تر حتی در نمونه های سفارشی خودروهای ژاپنی یا انواع آمریکایی مشاهده نمی شود. کیا در ادامه ی این راه و همچنین معرفی اوتیما به عنوان خودرویی مجهز و راحت، لیست بلند بالایی از سیستم های رفاهی را برای خریداران اپتیما در نظر گرفته است.

  • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
  • الباقی مبلغ طی اقساط ٦ الی ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
  • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو های داخلی و خارجی موجود است.
  • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الی ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

  • ۱- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
  • ۲- مدارک محل سکونت جهت رویت (سند منزل و یا اجاره نامه)
  • ۳- پرينت ٣ ماهه حساب جاری
  • ۴- دسته چك معتبر

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی مگان 2000
مشاوره رایگان