واردات خودروهای خارجی
فروش اقساطی خودروی پورش
واردات خودروهای خارجی

واردات خودروهای خارجی

واردات خودروهای خارجی از طریق کشورهای همسایه انجا می شود که کشورهای حوزه خلیج فارس بیشترین سهم رادر این واردات دارند و اکثر واردات از طریق این کشور ها انجام می شود.

واردات خودروهای خارجی

معمولا آسان ترین روش برای وارد کردن خودرو خرید از طریق کشور امارت یا قطر است.مراحل کلی واردات خودرو به این صورت است که :ابتدا ثبت سفارش و درخواست صورت گرفته و پروفرم  به وزارت بازرگانی تحویل داده می شود . سپس مراحل گمرگی و بانکی انجام شده و مجوزهای قانونی برای ورود خودرو اخذ می شود. واردات خودروهای خارجی باعث شده است که امروزه شاهدد تعداد بی شماری از این خودروها در سطح کشور باشیم .شرکت های مختلف خودرو سازی مانند :

هیوندای ،کیا ، لکسوس امروزه فعالیت بسیاری در ایران انجام می دهن و محصولات آنها نیز به جایگاه بسیار خوبی در کشور رسیده اند و میزان فروش بالایی را کسب کرده اند.البته شرکت های مانند بنز و بی ام و دیگر تمام دنیا شناخته شده و معتبرند و کشور ما نیز پذیرای تعداد بسیار زیادی از این خودرووها بوده است و این فراوانی و گوناگونی خودرو ها باعث شده است که واردات خودروهای خارجی در ایران به میزان بسیار بالایی برسد.

واردات خودروهای خارجی

 

45452_239

جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرایط فروش با مشاورین عرشیا خودرو  تماس حاصل فرمایید.

 

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
ثبت نام دنا پلاس
مشاوره رایگان