واردات خودرو از طریق دریا
فروش اقساطی خودروی پورش
واردات خودرو از طریق دریا

واردات خودرو از طریق دریا

واردات خودرو از طریق دریا از جمله روش های مناسب و آسان برای وارد کنندگان خودرو میباشد و بسیاری از خودرو های خارجی از این طریق وارد کشور میشوند. دو مرحله کلی برای خرید خودرو های خارجی وجود دارد :۱- خرید خودرو از کشورهای حوزه خلیج فارس ۲- انجام مراحل گمرکی و ترخیص خودرو.

واردات خودرو از طریق دریا ۹۷

امروزه بسیاری از وارد کنندگان خودرو از روش واردات خودرو از طریق دریا استفاده میکنند زیرا به راحتی با این روش میتوان خودرو را ازکشورهای همسایه خلیج فارس وارد کشور کرد .برخی از نکاتی که برای واردات خودرو از طریق دریا و دیگر روش های وارداتی باید مورد توجه قرار گیرند عبارت اند ار: ۱-هزینه شماره گذاری و اسقاط خودرو، ۲- چگونگی عقد قرار داد با نمایندگی های داخلی برای دریافت نمودن کارت گاراتی خودرو ، ۳- نحوه ثبت شماره شاسی خودرو و ……

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات کیا موتورز
مشاوره رایگان