واردات خودرو ام وی ام
فروش اقساطی خودروی پورش
واردات خودرو ام وی ام

واردات ام وی ام

واردات ام وی ام و پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن بر عهده نمایندگی رسمی این شرکت یعنی شرکت مدیران هخودرو انجام می شود.خودرو های شرکت چینی چری با همکاری شرکت مدیران خودرو به ایران وارد مونتاژ و تولید میشود. این خودروها با توجه به نیاز و سلیقه خریداران ایرانی تولید می شوند و به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی که دارند به سطح بالایی از فروش در ایران رسیده اند. واردات ام وی ام به صورت انبوه باعث شده است که رقابت شدیدی بین وارد کنندگان و فروشندگان خودرو های خارجی ایجاد شود.محصولات شرکت مدیران خودرو دارای مراکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش بسیاری می باشند و این امر باعث شده است که خیال مشتریان و خریداران از بابت محصولات ام وی ام آسوده و راحت باشد.

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
من تونستم خودروی کیا اپتیما رو فوری از وارنا خودرو پرشین تحویل بگیرم واقعا ماشین خوبی هیچی کم نداره هم تو فرمان پذیری هم تو شتاب بی نقصه واقعا خیلی دودل بودم چه ماشینی رو انتخاب کنم واقعا از انتخابم راضیم دو نفر از آشناهامون همین خودرو رو داره اونا هم از این ماشین راضی اند.
فردین حیدری
خودروی هیما S7 تونستم تو یک ساعت به صورت فوری از وارنا پرشین خودرو تحویل بگیرم. واقعا باورم نمی‌شد خیلی کارمندانشان خوش برخورد و مودب بودند من از خریدم خیلی راضیم واقعا خودروی من هیچی کم نداره هم شتاب خوبی داره هم فرمان پذیری خوبی داره به همه کسایی که میخوان این خودرو را بخرن توصیه می‌کنم که در خرید این خودرو شک نکنید.مرسی از وارنا خودرو پرشین
سهیل اصغری
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
پرفروش‌ ترین خودروهای هیبریدی، در نیمه اول سال 2017
آمار خیره‌کننده فروش خودروهای پلاگین‌ هیبریدی از ماه ژانویه تا ژوئن ۲۰۱۷؛ تویوتا پریوس پرایم، پرچمدار فهرست پرفروش‌ترین‌ها است.
مشاوره رایگان
طراحی سایت