واردات خودرو ام وی ام
فروش اقساطی خودروی پورش
واردات خودرو ام وی ام

واردات ام وی ام

واردات ام وی ام و پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن بر عهده نمایندگی رسمی این شرکت یعنی شرکت مدیران هخودرو انجام می شود.خودرو های شرکت چینی چری با همکاری شرکت مدیران خودرو به ایران وارد مونتاژ و تولید میشود. این خودروها با توجه به نیاز و سلیقه خریداران ایرانی تولید می شوند و به دلیل کیفیت مطلوب و قیمت مناسبی که دارند به سطح بالایی از فروش در ایران رسیده اند. واردات ام وی ام به صورت انبوه باعث شده است که رقابت شدیدی بین وارد کنندگان و فروشندگان خودرو های خارجی ایجاد شود.محصولات شرکت مدیران خودرو دارای مراکز پشتیبانی و خدمات پس از فروش بسیاری می باشند و این امر باعث شده است که خیال مشتریان و خریداران از بابت محصولات ام وی ام آسوده و راحت باشد.

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در عرشیا خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از عرشیا خودرو خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از عرشیا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از عرشیا خودرو
اکبر کربلایی
فروش اقساطی پژو پارس 97
مشاوره رایگان