واردات خودرو چینی
فروش اقساطی خودروی پورش
واردات خودرو چینی

واردات خودرو چینی

واردات خودرو چینی در سال اخیر به اوج خود رسید. طبق آمار گرفته شده خریداران خودرو در ایران بیشتر رو به سمت خودرو های چینی آورده اد تا محصولات داخلی. به دلیل اینکه خودرو های چینی دارای ظاهری بسیار شیک و امکاناتی بالاتر از خودرو های داخلی می باشند به همین دلیل بتقاضا مردم بیشتر به سمت خودرو های چینی بوده و واردات خودرو چینی روز به روز در حال افزایش می باشد. با اینکه خودرو های چینی ظاهری زیبا دارند اما نسبت به قیمت آنها با توجه به محصولات داخلی کیفیت پایین تری دارند ولی به دلیل تحریم ایران چینی ها بازار را در دست گرفته اند و واردات خودرو چینی در حال افزایش می باشد.

واردات خودرو چینی

واردات خودرو چینی

فروش خودروهای اقساطی

قیمت خودرومازراتی گیبلی

قیمت خودروبنز۲۰۱۶ مرسدس

قیمت خودروبی ام و  X4 xDrive28i 2016

قیمت خودروبنز اس ۲۰۰

قیمت خودروپورشه کاین

قیمت خودروبنزE500

قیمت خودروبی ام و x5 سال

قیمت خودروبنز اس ۵۰۰ ۲۰۱۵

قیمت خودرومازراتی  سال ۲۰۱۶

قیمت خودروبنزE300

قیمت خودروBMW 528

قیمت خودروبنز S 500 نیو سال

قیمت خودرو

قیمت خودرو بنز

قیمت خودرو بی ام و

قیمت خودرو بنز اس ۵۰۰

قیمت خودرو مازراتی

قیمت خودرو بنز۲۰۱۶

قیمت خودرو بی ام و ۲۰۱۶

قیمت خودرو بنز اس ۵۰۰ نیو

قیمت خودرو پورشه

قیمت خودرو بنزE200

قیمت خودرو بی ام و x5

قیمت خودرو بنز اس ۵۰۰ ۲۰۱۶

قیمت خودرو مازراتی  ۲۰۱۶

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
محصولات گروه بهمن
فروش ویژه محصولات گروه بهمن
مشاوره رایگان