نحوه پرداخت وجه
فروش اقساطی خودروی پورش
نحوه پرداخت وجه

از تمامی متقاضیان عزیز و گرامی خواهشمندیم هنگام عقد قرارداد در شرکت راشین خودرو مهرایرانیان از پرداخت هر گونه وجه نقد یا چک حتی در وجه شرکت جهت پیش پرداخت خرید خودرو به هر یک از عوامل شرکت (کارمندان و مدیران ) جدآ خودداری فرمائید. در صورت رعایت نکردن مورد فوق مدیر عامل و شرکت راشین خودرو مهرایرانیان  هیچ گونه مسئولیتی در قبال ثبت نام فرد خاطی ندارد و پیگیری قضایی را از خود سلب نموده اند و پیشامد این موضوع به عهده خود مشتری می باشد.

در این خصوص شاهد بی احتیاطی تعدادی از مشتریان بودیم که هم برای خود و هم برای شرکت مشکل ایجاد نموده اند و باز هم از تمامی متقاضیان خواهشمندیم از پرداخت هر گونه وجه نقد یا چک حتی در وجه شرکت به عنوان پیش پرداخت خرید خودرو به هر یک از عاملین شرکت {مدیران و کارمندان }جداً خودداری فرمایید.

با تشکر و سپاس فراوان از شما عزیزان

شرکت راشین خودرو مهرایرانیان

 

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات مدیران خودرو
مشاوره رایگان