پیش فروش خودرو های وارداتی
فروش اقساطی خودروی پورش
پیش فروش خودرو های وارداتی

پیش فروش خودرو های وارداتی

پیش فروش خودرو های وارداتی در تمامی نمایندگی های مجاز شروع به ارائه خدمات کرده اند.در این نوع ا فرش خریداران با انخاب خودرو مورد نظر و ثبت نام آن در نمایندگی های مجاز می توانند در کمترین زمان ممکن خودرو خود را دریافت نمایند.

شرایط پیش فروش خودرو های وارداتی

 

پیش فروش خودرو های وارداتی می تواند به دو صورت فروش نقدی یا اقساطی صورت به پذیرد.در حالت اقساطی خریدار مقداری از قیمت خودرو را پرداخت می ماید و ثبت نام اولیه را انجام می دهد و در زمان تحولی خودرو مقداری دیگر نیز پرداخت می نماید یعنی حداقل باید ۶۰ درصد قیمت آن را داده و مابقی آن را بصورت اقساط طبق شرایط قرارداد پرداخت نماید

بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش ویژه محصولات مدیران خودرو
مشاوره رایگان