پیش فروش مدیران خودرو
فروش اقساطی خودروی پورش
پیش فروش مدیران خودرو

 پیش فروش مدیران خودرو

پیش فروش مدیران خودروتوسط فروشگاه ها و نمایندگی های این شرکت در سراسر کشور انجام می پذیرد. شرکت خودرو سازی مدیران (MVM)  با هدف تولید ، صادرات و واردات خودرو درسال ۱۳۸۱ در منطقه ویژه ی  اقتصادی ارگ بم راه اندازی شد.نماندگی های مجاز این شرکت.

با پیش فروش مدیران خودرو

به روش های مختلف خریدی آسان و مطمئن زا برای طرفداران و خریداران محصولات این شرکت را فراهم کرده اند.از جمله محصولاتی که در پیش فروش مادیران خودرو به خریداران محترم ارائه میشود میتوان ام وی ام ۳۱۵ ،ام وی ام ۵۳۰ ،  ام وی ام ایکس ۳۳ ، را نام برد. این محصولات با اقساط ۱۸ و ۲۴ ماه به فروش میرسند.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
رنو کپچر 2017
رنو کپچر 2017
فروش اقساطی رنو کپچر 2017 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان