پیش بارگذار بروک

خرید خودرو و 3روش برای این کار

خرید خودرو و 3روش برای این کار

در چند سال گذشته همانطور که میدانید، بازار خودرو با تحولات اقتصادی شدیدی مواجه بوده است. حاصل این تحولات رشد قیمت های خودرو و در نتیجه کاهش آمار برای خرید های نقدی بوده است. در این شرایط شرکت های مختلفی اقدام به ارائه خدماتی برای سهولت بیشتر مشتریان در خرید خودرو کرده اند. به عنوان یکی از برترین شرکت ها در این امور میتوانیم به آرمان خودرو اشاره نمود. شرکت آرمان خودرو با شعار “خودروی رویاهایت را سوار شو…!” و با داشتن کارشناسان مجرب و شناخت کامل از بازار خودرو توانست به عنوان عضو کوچکی از میهن عزیزمان خرید خودرو را برای تمام اقشار میسر سازد. خدمات این شرکت به طور خلاصه در دو بخش فروش اقساطی خودرو و تحویل فوری خودرو ارائه میشود. شما میتوانید با ارائه حداقل پیش پرداخت اقدام به خرید اقساطی خودروی مورد نظر خود کنید.

در واقع هدف از ارائه این خدمات این بوده است تا بتوانید حتی با بودجه ی پایین به خودروی مورد نظر خود برسید. هدف دوم این شرکت این است تا بتواند این امر را در سریع ترین زمان ممکن به عمل تبدیل کند. شما میتوانید بر خلاف شرکت های رقیب، هنگام پرداخت پیش پرداخت و در کمترین زمان ممکن، خودروی خود را با سند به نام خود دریافت نمایید.

بیایید با روش های خرید خودرو بیشتر آشنا شویم…!

برای ایجاد و سهولت فرایند خرید خودرو شرکت های زیادی در انواع مختلف، خدمات خود را ارائه خواهند کرد. خودروسازان بزرگ، شرکت های واسطه، شرکت های لیزینگ خودرو و نمایشگاه داران از جمله آنها هستند. هریک از این شرکت ها و یا اشخاص خدمات خاصی را ارائه خواهند داد که هرکدام بسته به افراد مختلف قادر به جذب رضایت مشتریان خواهند بود.

خرید خودرو | آرمان خودرو برترین ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری و یک ساعته خودرو
خرید خودرو | آرمان خودرو برترین ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری و یک ساعته خودرو
 • روش پیش خرید

  پیش خرید خودرو از روش های متداول برای مردم در امر خرید نقدی و یا خرید اقساطی خودرو میباشد. در این روش به صورت کلی با پرداخت بخشی از مبلغ که حدودا نیمی از آن میباشد پرداخت میکنید. برای مراحل بعدی این روش به دو نوع عادی و قطعی تقسیم خواهد شد.

  • پیش خرید قطعی

   در این روش سود مشارکت و همچنین جبران خسارت خریداران در صورت تاخیر، با کمی تغییر، بسیار نزدیک به روش تحویل فوری است. در این روش قیمت خودرو به صورت ثابت و قطعی خواهد بود ولی مدت زمان تحویل ممکن است کمی تغییر داشته باشد. میزان این سود هم عموما برابر با حداکثر میزان سود سپرده گذاری در بانک ها خواهد بود.

  • روش پیش خرید عادی

   در این روش تمامی مراحل با قطعی یکسان است، با این تفاوت که قیمت نهایی بسته نشده و باز خواهد ماند. خریداران در این روش باید در چند قسط، وجه درخواستی خودروساز را پرداخت و هنگام دریافت دعوت نامه، از قسط آخر و قیمت نهایی آگاه شوند. همینطور خودروساز نیز حداقل مکلف است در طول این مدت، سودی معادل با 18 درصد را به خریداران پرداخت نماید.

خرید خودرو | آرمان خودرو برترین ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری و یک ساعته خودرو
خرید خودرو | آرمان خودرو برترین ارائه دهنده خدمات فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری و یک ساعته خودرو
 • روش تحویل فوری

  روش تحویل فوری یکی از متداول ترین روش ها در امر فروش اقساطی خودرو میباشد. این روش بیشتر در خودرو سازان بزرگ بیشتر استفاده میشود. خودرو سازان طی جشنواره ها یا ایام خاص اقدام به ارائه این امر میکنند. اما روش اجرای این امر چگونه خواهد بود؟

  طی این فرایند متقاضیان پس از ثبت نام، با ارائه کل هزینه خودرو میتوانند در کمترین زمان خودرو ی خود را دریافت کنند. همینطور در سمت دیگر خودرو ساز موظف خواهد بود تا خودرو را طبق مفاد قرارداد و در موعد مقرر تحویل مشتری دهد. در واقع تنها مبلغ کمی از آن برای زمان تحویل خودرو باقی خواهد ماند. امکان انصراف از خرید خودرو نیز در این روش موجود میباشد و مشتری میبایست سوده این مدت کم را طبق مفاد قرارداد پرداخت کند. از سوی دیگر نیز خودرو ساز در صورت دیرکرد طبق مفاد قرارداد میبایست اقدام به پرداخت غرامت نماید.

  • خرید اقساطی به چه معناست؟

   فرض کنید شما نیاز به تهیه یک خودرو دارید، با این حال بودجه ی شما برای خرید خودروی مورد علاقتان کم است. اینجا سوالی که ذهنتان را مشغول خواهد کرد این است که آیا با شرایط موجود، راهی برای خرید خودروی مورد نظرمان هست یا خیر؟
   بهترین گزینه در این بخش فروشندگانیست که خودرو را به صورت اقساطی ارائه نمایند.

  • اما رویکرد و پیشنهادات شرکت های واسط چه خواهد بود؟

   برای توضیح بهتر در این مورد با مثالی از آرمان خودرو این امر را بیان خواهیم کرد. در طرح تحویل فوری شرکت آرمان خودرو شما از خدمات به شرح زیر بهره مند خواهید شد. در ابتدا شما برای انتخاب خودروی مورد نظر و بررسی قیمت ها میتوایند از طریق وبسایت این شرکت اقدام کنید. پس از بررسی های لازم، شما میتوانید اقدام به ثبت تقاضی ی خود نموده و با کاشناسان مجرب این شرکت ارتباط برقرار کنید. در نهایت با پرداخت 40درصد از مبلغ خودروی مورد نظر و مابقی به صورت اقساط بلند مدت طبق خواستتان، میتونید خودروی خود را ظرف یک ساعت تحویل بگیرید. به همین سادگی…!

 • خرید حواله­ ی خودرو

  به طور کلی در این روش برای خرید خودرو باید حواله یا حق امتیاز شخص دیگری را خریداری نمایید. این حواله نیز میتواند پیش خرید قطعی، خرید قطعی، پیش خرید عادی و یا تحویل فوری باشد. از مزیت های این روش میتوان به زمان کمتر آن برای تحویل خودرو اشاره کرد. در واقع شما امتیاز شخصی که در صف تحویل جلوتر است را خریداری میکنید. با این حال نکته مهم در این نوع خرید خودرو، عقد قرارداد و انتقال مدارک و وجه در یکی از نمایندگی های رسمی خودرو است. به دلیل رعایت نکردن این امروز کلاه برداری های زیادی انجام شده است و باید مراقب این امر باشید. لازم به ذکر است، در این روش تمامی هزینه های نقل و انتقال بر عهده­ی خریدار بوده و شما ملزم به خرید بیمه بدنه خواهید بود.

نتیجه گیری

گروه آرمان خودرو با تجربیات 15سال حضور در امر فروش خودرو و به عنوان برترین شرکت در امر فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری روش تحویل فوری به نام خریدار را پیشنهاد میکنند. برای اطلاعات بیشتر در امر خرید خودرو و شرایط خرید میتوانید از طریق وبسایت ما اقدام به برقراری ارتباط با کارشناسان مجرب ما در این امر، کنید.

راه های ارتباطی با آمان خودرو

آدرس : جنت آباد شمالی – محله شقایق – خیابان جوانمرد – کوچه دوم – پلاک ۲ (بزرگراه آبشناسان شرق به غرب – بعد از پمپ بنزین شقایق)
info@arman-khodro.com
2144864457(+98)
2144880783(+98)
2144871865(+98)
2144832590(+98)

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهی کاربران

  برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

  من با این شرایط موافق هستم .

  اینستاگرام

  اینستاگرام 200 را برگشت نداد.

  بایگانی

  برچسب ها

  خرید اقساطی پژو 206 خرید اقساطی پژو 206 sd خرید اقساطی پژو 206 از ایران خودرو خرید اقساطی پژو 206 اس دی خرید اقساطی پژو 206 ایران خودرو خرید اقساطی پژو 206 تیپ 2 خرید اقساطی پژو 206 تیپ 5 خرید اقساطی پژو 206 تیپ 5 ایران خودرو خرید اقساطی پژو 206 صندوقدار خرید اقساطی پژو 206 کارکرده خرید پژو 206 خرید پژو 206 sd خرید پژو 206 اقساطی خرید پژو 206 تیپ 2 خرید پژو 206 تیپ 5 خرید پژو 206 تیپ 6 خرید پژو 206 دست دوم خرید پژو 206 دیوار خرید پژو 206 صفر خرید پژو 206 صندوقدار خرید پژو 206 کارکرده فروش اقساطی پژو 206 فروش اقساطی پژو 206 ایران خودرو فروش اقساطی پژو 206 تیپ 2 فروش اقساطی پژو 206 تیپ 5 فروش اقساطی پژو 206 تیپ 5 سال 96 فروش اقساطی پژو 206 تیپ 5 سال 97 فروش اقساطی پژو 206 تیپ 5 سال 98 فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار فروش اقساطی پژو 206 صندوقدار ایران خودرو فروش اقساطی پژو 206 کارکرده فروش پژو 206 فروش پژو 206 اتومات فروش پژو 206 اصفهان فروش پژو 206 اقساطی فروش پژو 206 تیپ 5 فروش پژو 206 دیوار فروش پژو 206 صفر فروش پژو 206 صندوقدار فروش پژو 206 کارکرده پژو 206 پژو 206 تیپ 5 پژو 206 تیپ 6 پژو 206 دیوار پژو 206 صندوقدار