فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی رنو کپچر۲۰۱۸
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی رنو کپچر۲۰۱۸

فروش اقساطی رنو کپچر۲۰۱۸

فروش اقساطی رنو کپچر به صورت گسترده در نمایندگی های معتبر سراسر ایران در حال ارائه با بازار می باشد.

فروش اقساطی رنو کپچر ۲۰۱۸و فروش لیزینگی رنو کپچر با شرایطی ویژه به صورت تحویل فوری رنو کپچر ۲۰۱۸جهت اطلاع بیشتر از شرایط فروش رنو کپچر و قیمت رنو کپچر ۲۰۱۸با مشاورین ما در راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید

 

معرفی کامل رنو کپچر به‌ همراه مشخصات و قیمت این خودرو که یکی از کراس‌اوورهای باکیفیت بازار داخلی به‌حساب می‌آید.
کپچر کراس‌اوور کامپکت شرکت خودروسازی رنو است که در ابتدا در قالب یک طرح مفهومی در نمایشگاه خودرو ژنو ۲۰۱۱ به‌ نمایش گذاشته شد؛ اما نسخه‌ی تجاری این خودرو در سال ۲۰۱۳ و در همان نمایشگاه رونمایی و فروش آن نیز در آوریل همان سال در کشور فرانسه آغاز شد.

تحویل فوری رنو کپچر ۲۰۱۷

فروش اقساطی خودرو

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۵۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو رنو کپچر ۲۰۱۷ شوید. فروش اقساطی خودرورنو کپچر ۲۰۱۷ به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه می‌باشد و تحویل فوری خودرورنو کپچر ۲۰۱۷ به صورت تحویل ۱ ساعته می‌باشد.

فروش اقساطیرنو کپچر۲۰۱۸

با راشین خودرو مهر ایرانیان می‌توانید با پرداخت ۴۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت و پرداخت ۶۰ درصد الباقی به صورت اقساطی صاحب خودرو رنو کپچر ۲۰۱۸ شوید. فروش اقساطی خودرو رنو کپچر ۲۰۱۸ به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه می‌باشد و تحویل خودرو رنو کپچر ۲۰۱۷ به صورت تحویل ۳۵ روزه می‌باشد.

طراحی بدنه و کابین رنو کپچر

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی رنو کپچر  ۲۰۱۸ از همان پلتفرمی استفاده می‌کند که پیش از این در خودروهای نیسان جوک و رنو کلیو به‌ کار گرفته شده بود. این خودرو با طول۴۱۲۲ میلی‌متری خود، اندکی از هاچبک کلیو با طول۳۹۸۶ میلی‌متر طویل‌تر؛ اما به‌ میزان اندکی از نیسان جوک ۴۱۳۵ میلی‌متری کوتاه‌تر است.
این خودرو زیر نظر لارنس ون‌ دن‌ اکر، مدیر واحد طراحی کمپانی رنو طراحی شده است و بنویت بوشارد، مدیر واحد تولید رنو از آن به‌عنوان «کراس‌اوور غیرتهاجمی و کام پکتی» یاد می‌کند که «بسیار کاربرپسند» است. در نمای خارجی رنو کپچر از دو رنگ استفاده شده است و طراحی آن از بسیاری لحاظ به رنو کلیو، برادر کوچک‌تر این خودرو شباهت دارد؛ چراغ‌های جلویی که تا بخش جانبی خودرو کشیده شده‌اند، نشان بزرگ رنو که در دماغه‌ی خودرو نصب شده است و انحنای جانبی جذاب، از جمله‌ی شباهت‌های بین دو خودروی یادشده هستند.
در نمای عقب خودرو، چراغ‌های کوچک و عریض رنو کپچر به‌ همراه ستون‌های انتهایی پنجره‌ها که به سمت بالا کشیده‌ شده‌اند بر پویایی و جذابیت آن افزوده‌اند؛ درحالی‌که قوس‌ عریض و برجسته‌ی چرخ‌های آن، حس خودرویی اسپرت را القاء می‌کنند. روی‌هم‌رفته طراحی نمای خارجی رنو کپچر بسیار جذاب و خاص است و نمی‌توان ایراد خاصی از این لحاظ به آن وارد کرد. کپچر خودرویی است که با طراحی چشم‌گیر و زیبا، می‌تواند نگاه‌ها را به‌ سوی خود معطوف کند. طبق ادعای رنو، این خودرو به گونه‌ای طراحی شده است تا نقش خودرویی چندمنظوره (MPV) را داشته باشد.
رنو برای هماهنگی بهتر نمای داخلی و خارجی کپچر، در داخل کابین نیز از دو رنگ استفاده کرده است. متأسفانه فضای داخلی این خودرو به‌اندازه‌ی نمای خارجی آن جذاب نیست و طراحی بسیار ساده‌ای دارد. مواد به‌کاررفته در ساخت بخش‌های مختلف کابین مانند داشبورد و کنسول از نوع پلاستیک سخت هستند و کیفیت چندان بالایی ندارند.

به جراعت می توان کپچر را یکی از ساده ترین خودروهای لوکس بازار نه تنها در ایران بلکه در جهان دانست! طراحی فرانسوی منحصر به فرد که تا حدودی از لحاظ پردازش می توان آن را به روز شده ۲۰۶ دانست که البته اصلا این دو خودرو باهم ارتباطی ندارند! و فقط ما وجه مشترکی که در آن ها دیده شد را گفتیم. به هرحال خودروی رنو کپچر یکی از لوکس ترین های بازار می باشد که با هزینه خیلی کمتر نسبت به خودروهای لوکس دنیا عرضه می شود. خودروی فرانسوی رنو کپچر یکی از خاص ترین خودروهای بازار در زمینه رنگ بندی نیز می باشد! رنگ های محدود و خاصی که برای این خودرو در نظر گرفته شده، این خودرو را در خیابان ها متمایز به نمایش می کشد.از فروش لیزینگی خودرو هم دیدن کنید افزون بر همه این موارد، کپچر یکی از به روزترین خودروهای دنیا در نوع خودش می باشد، تهویه امکانات فوق العاده نسبت به قیمت این خودرو، کپچر را در لیست جذاب ترین خودروها قرار می دهد، این جذابیت بین جوانان بسیار بیشتر است.

فروش اقساطی رنو کپچر۲۰۱۸

 

رنو کپچر۲۰۱۸ با ظاهر اسپورت و لوکسی که دارد، به راحتی در دل هر جوانی جای می گیرد. کمپانی رنو برای این خودروی خوش دست، چند ویژگی اختصاصی در نظر گرفته است که کمتر در خودروهای دیگر به چشم می خورد، درکل می توان این خودرو را یکی از خودروهای خاص تولید شده رنو عنوان کرد که البته این کمپانی شرایط ویژه ای را نیز برای آن فراهم کرده است.خودروی کپچر یکی از خودروهای کراس اوور است که البته مصارف مختلفی پیدا کرده است. ولی این خودرو بر پایه استفاده در شهر طراحی و عرضه شده است، این به آن معنی است که کمپانی رنو این خودرو را با هدف استفاده و عبور در شهر طراحی کرده است و زیاد انتخاب مناسبی برای مسافت های طولانی و مسافرت های چند روزه نمی باشد، هرچند که در بسیاری از موارد و به ویژه ایران به این نکته توجهی نمی شود، اما وقتی شما با این خودرو با هدف مسافرتی چند روزه با خانواده از شهر خارج می شوید، کم کم احساس نارضایتی در شما به وجود می آید! طبیعی است، فضای اسپورت و لوکسی که این کمپانی در فضای کوچک این خودرو تهویه کرده است، مسلما بیشتر از مسافت های طولانی، عبورومرور در شهر را می طلبد! ما نمی گوییم که این خودرو توان حرکت در مسیرهای طولانی را ندارد، اتفاقا موتور قوی و به روز این خودرو هر مسافتی را با هر شرایطی به راحتی طی می نماید، اما مسافرت های طولانی با خانواده هایی با جمعیت بیشتر از ۳ یا حداکثر ۴ نفر با این خودرو، دردسرهای خاص خودش را به همراه دارد، اما مسلما افرادی که از خودروهای کم کیفیت برخی از کمپانی ها استفاده می کردند به راحتی می توانند با این مشکلات کنار بیایند، البته شما این مشکلات را به راحتی با استفاده از یک صندوق اکسترنال می توانید حل کنید، صندوق هایی که اغلب روی خودرو بسته می شوند، بعید به نظر میرسد که اگر در کابین خودرو وسیله اضافه ای دست و پاگیر نباشد، شما کوچکترین حس نامطلوب را در این خودرو تجربه کنید.

شاید برای شما جای تعجب باشد که چرا یک کمپانی باید خودرویی برای عبورومرور در شهر طراحی کند درحالی که می تواند با افزودن چند آپشن ساده به همان خودرو، آن را به یکی از بهترین گزینه ها برای طی کردن مسافت های بسیار طولانی تبدیل کند. طی چند سال گذشته، طراحی جمع و جور، لوکس و پرقدرت این خودروها و همچنین قیمت مناسب آن ها، این خودروها را به یکی از پرطرفدار ترین خودروهای کوجود در بازار تبدیل کرده است! این محبوبیت بین جوانان دوچندان موج می زند. البته باید همه این موارد را در نظر داشت که با وجود بعضی از محدودیت ها در خودروهای کراس اوور، بازهم این خودروها از بسیاری خودروهای موجود در صنعت خودروسازی جلوتر و پیشگام تر هستند. خودروهایی که خودمان به خوبی آن ها را می شناسیم و نیازی به توضیح درباره آن ها نیست.شاید در بین تمام این توصیفات خوب و چشم گیر برای خودروی کراس اوور کپچر، بتوان نقصی در چرخ های آن پیدا کرد، بهره نبردن چرخ های این خودروی فرانسوی از سیستم چهار چرخ محرک، یکی از نسخ هایی است که در این خودرو دیده می شود. با این امتیاز منفی توان خروجی این خودرو تنها به چرخ های خارجی آن منتقل می شود که یقینا این موضوع تاثیر منفی در عملکرد خودرو می گذارد. یکی دیگر از نقص های این خودرو، ترمز کاسه ای هست که کمپانی فرانسوی رنو برای چرخ های عقب این خودرو لوکس با قیمتی حدود ۱۱۰ میلیون تومان، انتخاب کرده است.پلت فرم استفاده شده در رنوکپچر قبلا در بعضی از خودروها مثل نیسان جوک هم دیده می شد، امام این کمپانی با ایجاد تغییرات اساسی و زیاد در آن توانسته پلت فرمی نسبتا زیبا برای این خودرو طراحی بکند که البته به نظر می رسد در این زمینه بسیار موفق عمل نموده است.اغلب خودروهای کراس اوور طراحی شده چهره تهاجمی داشته اند، کمپانی رنو از خودروی کپچر خود به عنوان خودروی کلاس اوور غیر تهاجمی یاد می کند که صد در صد به نظرشان موفقیت آمیز و کارپسند هم بوده است.

 فروش اقساطی رنو کپچر ۲۰۱۸

نسخه جدید رنو کپچر۲۰۱۸ شباهت های مختلفی با نسخه قبلی اش دارد، چراغ های کشیده و آرم بزرگ رنو در وسط این خودرو از جمله شباهت هایی است که این خودرو با نسخه قبلی اش دارد. البته شباهت های موجود ریز بسیار می باشد ولی به طور کلی این خودرو با تغییرات اساسی که در این نسخه کرده است و رنگ بندی محدود و خیره کننده اش توانسته به عنوان خودروی منحصر به فردی خود را در صنعت خودروسازی عنوان کند.هرچه خودرو کپچر در نمای خارجی جذاب و خیره کننده است، این موضوع در نمای داخلی کابین کمتر دیده می شود. البته در راحتی، به روز بودن و احساس امنیتی که افراد درون این کابین می کنند شکی نیست، اما درون این کابین از لحاظ زیبایی نسبت به بیرونش از خلاقیت کمتری بهره برده است که البته نمی توان بابت این، به خودروی کپچر کمپانی رنو امتیاز منفی داد.ارتفاع نسبتا بلند سقف این خودرو برخلاف ابعاد کوچک آن، فضای راحت و جاداری را برای سرنشینان خودرو ایجاد نموده است، این فضای راحت حتی برای افراد بلند قد نیز حس می شود، این راحتی در نسخه قبلی این خودرو کمتر دیده می شد که خوشبختانه و همانطور که انتظار می رفت در نسخه به روز شده، نقص آن برطرف شده است. نکته قابل توجه در کابین این خودرو این است که، اگر شما هنگام نشستن روی صندلی های عقب این خودرو از فضای موجود برای پاهایتان احساس نارضایتی کردید،

میتوانید با تغییر مکان صندلی های عقب فضای بیشتر و در شرایط مورد نیاز فضای کمتر را برای خودتان تهویه کنید. قابلیتی که ما تا کنون آن را در صندلی های جلو مشاهده می کردیم.در حالت کلی هرچه رنو در طراحی بیرونی این خودرو از رقیبان خودش مانند پژو ۲۰۰۸ جلوتر است، اما در طراحی درون کابین نتوانسته رقابت خوبی با رقبا داشته باشد، به طوری که پژو ۲۰۰۸ در طراحی کابین بسیار شکیل تر و جذاب تر عمل کرده است، البته علاوه برا مسئله زیبایی موادی که کمپانی پژو برای ساخت کابین خودروی ۲۰۰۸ خود به کار گرفته است، بسیار بهتر و با کیفیت تر از مواد به کار گرفته شده در رنو کپچر می باشند.توصیه ما به شما هنگام استفاده از رنو کپچر، این است که، به جای استفاده از شیشه عقب از دوربین عقبی که در این ماشین تهویه شده است استفاده کنید، چرا که شیشه عقب این خودرو دید نسبتا بدی را در اختیار شما قرار می دهد.شاید امکانات رفاهی رنو کپچر حتی بیشتر از ظاهر جذاب آن در جذب خریداران نقش داشته باشد، کروزکنترل، سیستم محدود کننده سرعت، سیستم مصرف بهینه پیشرانه، سیستم کنترل پایداری الکترونیکی، سیستم کنترل حرکت در سربالایی، سنسورپارک و دوربین دنده عقب، سیستم ورود و خروج با کارت، استارت هوشمند و … اشاره کرد. البته رنو قابلیت های خاص دیگری به این خودرو داده است تا در رقابت با رقیبانش به مشکل برنخورد، برخی از این قابلیت ها عبارتند از: برف پاک کن خودکار مجهز به سنسور باران، سیستم قفل ضدسرقت، آینه های جانبی الکترونیکی مجهز به گرم کن ویژه روزهای سرد و بارانی، سیستم اتوماتیک نور چراغ ها، و سیستم تنظیم دمای صندلی های جلو، نمایشگر ۷ اینچی و موارد دیگر اشاره کرد.این امکانات به اندازه کافی برای هرشخصی کافی و جذب کننده می باشد که برای خرید این خودروی کراس اوور دو دل نشود.در کل این خودرو یکی از بهترین خودروهای کلاس اوور بازار می باشد که می تواند لذت رانندگی شهری را به شما منتقل کند، پیشنهاد می کنیم که اگر بودجه خرید این خودرو را دارید عجله نکنید و ابتدا به بررسی رقبا این خودرو نیز بپردازید شاید ماشین مورد علاقه شما گزینه دیگری باشد.

رنو کپچر در تست‌های سال ۲۰۱۳ موسسه‌ی Euro NCAP موفق به کسب پنج ستاره‌ی ایمنی شد؛ نمره‌های کسب‌شده توسط این خودرو در آزمون یادشده بدین شرح است:

  • محافظت از سرنشینان بزرگ‌سال: ۸۸ درصد
  • محافظت از سرنشینان خردسال: ۷۹ درصد
  • محافظت از عابران پیاده: ۶۱ درصد
  • سیستم‌های ایمنی و کمکی راننده: ۸۱ درصد

خرید اقساطی رنو کپچر۲۰۱۸

خرید اقساطی خودرو برای آن دسته از افراد که تمایلی ندارند به هر دلیل کل مبلغ قیمت خودرو را یک جا پرداخت نمایند، گزینه بسیار مناسبی می تواند باشد باشد، شما با پرداخت بخشی از قیمت این خودرو و قسط بندی مابقی ارزش آن از ۶ تا ۳۶ ماه، صاحب یکی از این خودروهای شهری شوید.متقاضیان با مراجعه به نمایندگی های مجاز و دریافت آگاهی و بررسی شرایط و ضوابط فروش اقساطی رنو کپچر در ثبت نام اولیه اقدام نمایند. بدینوسیله شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان در زمینه خودرو اعلام میدارد کلیه خودرو های قابل واگذاری به مشتریان عزیز به خریداران ارائه می گردد. رنو کپچر یک خودرو شاسی بلند جمع و جور شهری می باشد که بسیار جذاب است رنو کپچر که اولین رنو شاسی بلند شهری می باشد از نظر ویژگی های داخلی و خارجی بسیار چابک و پویا می باشد. در زیر به مشخصات فنی خودرو می پردازیم:

حجم موتور ۱۱۹۷ سی سی
تعداد سیلندر ها ۴
قدرت موتور ۱۱۶ اسب بخار
تعداد دنده ۶
حداکثر سرعت ۱۹۲
شتاب ۰ تا ۱۰۰ ۱۰٫۹
سیکل مصرف سوخت ۵٫۹ ترکیبی
تعداد سوپاپ ۱۶

جدول اقساطی بلند مدت با تحویل مدت دار رنو کپچر۲۰۱۸

شرايط به این صورت است ٤٠٪‏ قيمت خودرو را نقد و الباقي به صورت اقساط ٢٤ تا ٦٠ ماهه پرداخت از جانب شما صورت میگیرد و تحويل خودروها ٣٠ الي ٤٥ روز كاري ميباشد.در شرايط فروش اقساطي با تحويل مدت دار سود ٢١٪‏ سالانه و اقساط ٢٤ الي ٦٠ ماهه است.
خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:
۱-فرم تکمیل شده درخواست خرید اقساطی خودرو تحویل فوری یا مدت دار ۲- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی ۳-آدرس محل سکونت و اشتغال به همراه کدپستی ۴- فرم تکمیل شده تعهد نامه عدم فروش و انتقال خودرو ۵- چک های اقساطی ۶- فرم استعلام بانکی۷-پرينت ٣ ماهه حساب جاري۸- مدارك محل سكونت۹-دسته چك معتبر

جهت کسب اطلاعات از قیمت ها و شرایط فروش اقساطی خودرو با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی بنز سی ال اس 350
مشاوره رایگان