پیش بارگذار بروک

ما چکار میکنیم

درباره آرمان خودرو بیشتر بدانید...!

آرمان خودرو را میشناسید؟ درباره آرمان خودرو چه چیزهایی میدونید؟
آرمان خودرو به عنوان یکی برترین شرکت ها در حوزه فروش خودرو های داخلی و خارجی آماده ارائه خدمات متفاوت و جذابی به شما عزیزان میباشد. گروه متخصص ما، با تجربه و تخصص بالا قصد در ارائه بهترین پیشنهادات در فروش اقساطی خودرو و تحویل فوری خودرو به شما عزیزان میباشند. با داشتن سالها سابقه در این امر مفتخریم تا این خدمات را در طیف وسیعی از انواع خودرو به شما ارائه کنیم. آرمان خودرو آماده ارائه پیشنهادات متنوع و اقتصادی در حوزه خودرو های داخلی، خارجی، لوکس و اقتصادی میباشد. در کنار تخصص بالا، این شرکت دارای ویزای رضایتمندی مشتری از سازمان Assignment Quality نیز میباشد. گروه آرمان خودرو با داشتن 15 سال سابقه درخشان در این حوزه دارای گواهی های ایزو 9001، 9002 و 9005 نیز میباشد.

ضمن بیان موارد فوق، تیم ما یکی از پرافتخارترین شرکت ها در امر فروش اقساطی خودرو و تحویل فوری یک ساعته خودرو در ایران می باشد. همچنین تمام فعایلت های این شرکت تحت حمایت و دارای شناسه ثبت قوه قضاییه و دارای مجوز از اتحادیه نمایشگاه داران می باشد.از این رو همواره از سوی مشتریان یکی از بهترین گزنه ها برای خرید اقساطی خودرو و تحویل فوری خودرو بوده ایم.

ضمن گفته شدن مطالب قبلی، فروش های اقساطی آرمان خودرو تماما به صورت تحویل فوری یک ساعته صورت می پذیرد. تحویل فوری خودرو به جهت نیاز شما عزیزان و برای رضایت هرچه بیشتر در دستور کار ما قرار گرفت. از این طرح های یش فروش و فروش اقساطی با تحویل مدت دار از سوی این شرکت دیگر صورت نمی پذیرد. شما میتوانید با پرداخت بخشی از مبلغ خودرو و مابقی با اقساط بلند مدت بین 24 تا 36 ماه خودروی رویایی خودتان را بلافاصله و در بازه یک ساعته تحویل بگیرید. همچنین شرکت آرمان خودرو با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد. برای اقدام چهت خرید اقساطی خودرو با تحویل فوری یک ساعته کافیست تا پس از بررسی هزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.
فروش اقساطی خودرو
با بوجود آمدن شرایط اقتصادی موجود و تغییر قیمت ها به شکل حال حاضر خرید نقدی خودرو کمی دشوار به نظر خواهد رسید. تهیه بودجه مورد نیاز برای خرید خودرو هایی که علاقه به داشتنشان را دارید کمی سخت به نظر میرسد. گروه آرمان خودرو با شعار "خودرو ی رویاهایت را سوار شو...!" اقدام به ایجاد شرایطی برای شما عزیزان کرده است تا مشکلی برای خرید خودروی مورد نظرتان نداشته باشید. اگر به خرید خوردرو فکر می‌کنید اما بودجه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد علاقه‌تان را در اختیار ندارید، این مژده را به شما می‌دهیم که نیازی نیست نگران پرداخت تمام هزینه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد نظرتان باشید. شرکت آرمان خودرو با ایجاد طرح فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری یک ساعته این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید پس از خرید خودرو، هزینه‌ی خودروی مورد نظرتان را به صورت اقساط بلند مدت تا 36 ماه پرداخت کنید.

با بوجود آمدن شرایط اقتصادی موجود و تغییر قیمت ها به شکل حال حاضر خرید نقدی خودرو کمی دشوار به نظر خواهد رسید. این امر برای خرید خودرو های خارجی نیز مشکل ساز خواهد بود. تهیه بودجه مورد نیاز برای خرید خودرو هایی که علاقه به داشتنشان را دارید کمی سخت به نظر میرسد. گروه آرمان خودرو با شعار “خودرو ی رویاهایت را سوار شو…!” اقدام به ایجاد شرایطی برای شما عزیزان کرده است تا مشکلی برای خرید خودروی مورد نظرتان نداشته باشید. اگر به خرید خوردرو فکر می‌کنید اما بودجه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد علاقه‌تان را در اختیار ندارید، این مژده را به شما می‌دهیم که با طرح خرید اقساطی خودرو های خارجی نیازی نیست نگران پرداخت تمام هزینه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد نظرتان باشید.

شرکت آرمان خودرو با ایجاد طرح فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری یک ساعته این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید پس از خرید خودرو، هزینه‌ی خودروی مورد نظرتان را به صورت اقساط بلند مدت تا 36 ماه پرداخت کنید.

درباره آرمان خودرو و خرید اقساطی از این مجموعه

خرید اقساطی خودرو از آرمان خودرو به طور کلی در دو بخش خرید اقساطی خودرو های خارجی و داخلی تقسیم میشود. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که با وجود بودجه کم و قیمت بالای خودرو های خارجی نتوانید از فکر داشتن یک خودروی خارجی بیرون بیایید. داشتن امکانات بالاتر، راحتی و ظاهر متفاوت در خودرو های خارجی از دلایلی میباشد که باعث علاقه اکثر افراد به خودرو های خارجی میشود. گروه آرمان خودرو همواره در تلاش است تا با شرایط خود راه را برای خرید خودرو ی مورد نظرتان هموار تر کند. تیم ما، با شعار “خودروی رویایی ات را سوار شو…!” با ایجاد طرح های مناسب در تلاش است تا نهایت رضایت شما را از خرید خودرو حاصل کند.

شرایط خرید خودرو در بخش خرید اقساطی خودرو های خارجی به صورت زیر خواهد بود. در طرح های موجود، شما میتوانید با پرداخت 40درصد از مبلغ کلی خودرو به عنوان پیش پرداخت خودرو خود را به صورت تحویل فوری 35روزه تحویل بگیرید. برای پرداخت مابقی مبلغ خودروی مورد نظر خود، شما میتوانید در اقساط بلند مدت بین 24 تا 60ماه اقدام به تسویه مبلغ خودرو نمایید. شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در این طرح به طور مفصل در بخش های روبرو ذکر خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی و تحویل فوری خودرو

مدارک شناسایی
شامل شناسنامه کارت ملی و…
مدارک شغلی
شامل فیش حقوقی و یا هرگونه مدرک مرتبط به کسب و کار
احراز سکونت
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر
چک ضمانت
دسته چک معتبر به نام شخص خریدار یا اقوام درجه یک

برای ماشین رویاهایتان همین حالا اقدام کنید...!

آرمان خودرو برای مشتریان خود مزایایی را فراهم نموده است.

مزایای ما

1
تعویض خودرو
شما مشتریان گرامی می توانید در زمان پرداخت اقساط درخواست تعویض خودرو را داده و خودرو مورد نظر خود را دریافت نمایید.
2
سند خودرو به نام شما
در صورت خرید خودرو به صورت اقساطی سند به نام فرد خریدار انتقال پیدا کرده و شما با خیال راحت می توانید از ماشین خود لذت ببرید.
3
تحویل فوری
با استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو ما می توانید در کمترین زمان خودرو مورد نظر خود را دریافت و در زمان خود صرفه جویی نمایید.
4
بدون نیاز به ضامن
خرید خودرو به صورت اقساطی و بدون نیاز با ضامن یکی از مهمترین مواردی است که شرکت ما برای راحتی شما در نظر گرفته است.

دیگران
درباره ما
چه می‌گویند؟