فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی دانگ فنگ
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی دانگ فنگ

فروش اقساطی دانگ فنگ

فروش اقساطی دانگ فنگ توسط شرکت راشین خودرو مهرایرانیان به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

چند صباحی است که دانگ فنگ h30 محصول فرانسوی-چینی ایرانخودرو مهمان جاده های کشورمان شده و به دلیل قیمت زیر ۵۰ میلیون تومانی آن، قشر متوسط جامعه را مدهوش ناز و عشوه های شیدایی خود کرده است.

استفاده از پیشرانه نام آشنای ۱۶۰۰سی سی tu5 که سال ها است نیروبخش بسیاری از محصولات ریز و درشت بزرگترین خودروساز کشورمان بوده، باعث شده تا به میزان کافی خیال خریداران بالقوه اچ ۳۰ کراس راحت شده و شک ایشان را به یقین بدل نماید؛ چرا که حداقل از بابت خدمات فنی و لوازم یدکی پیشرانه، دچار تشویش نخواهند شد.

فروش اقساطی خودرو

فروش اقساطی خودرو
قیمت کلپیش پرداخت24 ماهه36 ماهه48 ماهه60 ماههمشخصات فنی
فروش اقساطی دانگ فنگ H30 کراس
45/440/00022/720/0001/162/033840/9561/349/154584/093مشخصات فنی

گارانتی مناسب ۶۰ هزار کیلومتری یا سه ساله که ایرانخودرو مختص این محصول ارائه نموده نیز در تبدیل پتانسیل مشتریان از بالقوه به بالفعل، بسیار موثر بوده است.

البته در باب گارانتی نیز مباحثی قابل طرح هستند که در ادامه بیان خواهیم نمود. اما برخی از این مشتریان که ظاهر بزک شده این اتومبیل و خصوصا آن قد و قواره شبه کراس اوورش را به تولیدات قدیمی تر داخلی با قیمت مشابه همچون پارس، دنا و تندر نود اتوماتیک ارجح دانسته‌اند، بعد از اینکه دل را به دریا زده و از اقیانوس ایران خودرو، ماهی با ماهیت شرقی-غربی موسوم بنام دانگ فنگ اچ۳۰ کراس را شکار نموده‌اند، اندکی پس از چشیدن طعم این ماهی، به این نکته پی بردند که در کنار طعم خوب، تلخی هایی نیز در لابلای آن پیدا می‌شود که در اصل نبایست این چنین باشد.

فروش اقساطی دانگ فنگ

 

بر آن شدیم تا برخی از این تلخی ها را به شما مخاطبان گرانقدر و همچنین شرکت سازنده گوشزد نماییم تا نسبت به نقاط ضعف این خودرو، بیشتر اگاهی پیدا کنید.

اولین و البته مهمترین عیبی که برخی از مالکان را گرفتار کرده بود، ایراد خاموش شدن ناخواسته پیشرانه به هنگام دور زدن بود.

تصور کنید که اگر در موقعیتی خطرناک مانند دور زدن در یک دوربرگردان بزرگراهی و یا سایر شرایط حاد، موتور خودرو شما ناگهان خاموش شده و در نتیجه سیستم ترمز و هیدرولیک فرمان از مدار خارج شوند، چه مخاطراتی می‌تواند سرنشینان را تهدید نماید.

البته شرکت سازنده ظرف حدود ۶ ماه نسبت به رفع نقص مذکور اقدام نموده و در طی بخشنامه‌ای، نمایندگی‌های این شرکت را نسبت به رفع عیب از طریق دمونتاژ دسته سیم انژکتور و مونتاژ مجدد آن به شیوه صحیح، ملزم نموده است. امیدواریم تا در تولیدات جدیدتر اچ۳۰ کراس دیگر شاهد بروز این عیب نباشیم.

عیب دیگری که برخی از اچ۳۰ سواران به آن اشاره داشته‌اند، لرزش فرمان در سرعت ۱۰۰ کیلومتربرساعت است که احتمالا از عدم بالانس مناسب چرخها نشأت می‌گیرد. طبق تجربه افرادی که با این نقیصه روبرو بوده‌اند، این مشکل با بالانس نمودن چرخها آن هم به شیوه روکار حل می شود.

اما ایراد سومی که بر این خودرو وارد شده صدای نابهنجاری شبیه به «تق تق» است که هنگام دورزدن در برخی از نمونه‌های این خودرو شنیده شده است. باز هم بر طبق تجربه شخصی مالکان عزیزی که با این نقص مواجه بوده‌اند، این عیب ناشی از نقص در مجموعه جعبه فرمان بوده و با تعویض قطعه معیوب کاملا برطرف شده است.

همچنین چندی پیش انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر نفوذ آب از سقف خودرو به داخل کابین، خبرساز شد. پس از آن ویدئویی دیگر در فضای مذکور انتشار یافت که مدعی می‌شد آب بند های جیر مانند دربها و سقف اچ۳۰ کراس هیچ مشکلی نداشته و شخصی که ادعای نفوذ آب به داخل را مطرح نموده، خودش و آنهم با دستکاری نمودن پایه‌های باربند سقفی، مقصر این قضیه بوده است.

شخص مورد نظر نیز کاملا این اتهام را رد نموده و گفته که پس از نفوذ آب به داخل و به جهت پیدا کردن محل نشتی و رفع آن، این کار را انجام داده است.

به هر حال از شرکت سازنده تقاضا داریم تا نسبت به نصب آب بندهای اتاق اچ۳۰ کراس حساسیت بیشتری به خرج دهد تا دیگر شاهد وجود چنین عیبی هر چند به تعداد انگشت شمار در این خودرو نباشیم.

با فشردن دکمه شیشه بالابر سمت شاگرد، برخی از صدای ناخوشایندی خبر می دهند، بعضی دیگر نیز کلا به بالا نرفتن شیشه جلو سمت شاگرد اشاره داشته و پس از کش و قوس فراوان، موفق به یافتن پاسخ این معما شده اند.

عیب در جنس نامناسب لاستیک بکار رفته در ناحیه دور قاب شیشه بوده که مانع از حرکت نرم و روان شیشه در مسیر خود شده است.

اما ایرادی که در مجموع به خدمات ایرانخودرو درباره اچ۳۰ کراس باز می‌گردد، قید برخی محدودیت ها در شیوه نامه گارانتی این خودرو است. محدود کردن گارانتی برخی قطعات مانند دیسک و صفحه کلاچ به یک سال یا ۲۰۰۰۰ کیلومتر و همچنین در نظر گرفتن شرایط مشابه برای باطری خودرو که قطعا اگر این گونه لوازم مصرفی از کیفیتی مناسب برخوردار باشند، هیچگاه در یک چنین کارکردی دچار مشکل نخواهند شد و موارد مشابه دیگر که جزء ایرادات وارد بر گارانتی اچ۳۰ هستند.

مشکلات دیگری نیز در مورد دانگ فنگ h30 وجود دارد که از جمله می‌توان به نفوذ باد به داخل کابین و نامناسب بودن شدت نوربالا اشاره کرد؛ در برخی موارد نیز مشتریان از میزان مصرف سوخت دانگ فنگ H30 گلایه‌ هایی داشتند که البته در نقطه مقابل، بسیاری نیز مصرف پایین آن را جزء نقاط قوت این خودرو بر می شمارند، اما این نتایج متناقض می تواند ناشی از کیفیت متغییر ساخت و مونتاژ پیشرانه TU5 باشد که در سال های اخیر دچار افت کیفیت شده است.

دانگ فنگ H30 البته نقاط قوتی هم دارد که از آن جمله می توان به نرمی قبل توجه سیستم فنربندی و تعویض دنده های نرم و بدون ضربه (در مقایسه با گیربکس AL4 مورد استفاده در پژو ۲۰۶) اشاره کرد.

همچنین فضای داخلی دانگ فنگ H30 از بسیاری از خودروهای هم قیمت خود بزرگتر به نظر می رسد و می تواند نظر مثبت مصرف کنندگان را به خود جلب نماید.

در مورد خودرو مورد آزمایش که مربوط به سری نخست تولید می شود، وضعیت ترمزها به هیچ عنوان راضی کننده نیست اما به شکل دقیق روشن نیست که این عیب در سری های بعدی تولید برطرف شده اند یا باید عدم اطمینان از عملکرد ترمز را نیز به فهرست بلند بالای عیوب دانگ فنگ H30 افزود، هرچند جنس و راحتی صندلی ها چندان جالب توجه به نظر نمی رسد.

البته برخی از مالکین ریپ زدن خودرو در سرازیری ها نیز گلایه مندند اما ریشه این عیب هنوز به شکل دقیق مشخص نشده است.

کمبود برخی از قطعات یدکی مصرفی نظیر تیغه برف پاک کن نیز از جمله دیگر مشکلاتی است که دامان بسیاری از خریداران خودروهای چینی از جمله مالکان H30 کراس را گرفته است.

این‌ها برخی از عمده‌ترین نکاتی بود که بعضی خریداران اچ۳۰ نسبت به آن گلایه داشته‌اند و اگر پاسخی از سوی شرکت سازنده در این باره وجود داشته باشد، بر طبق رسالت رسانه‌ای، نسبت به انتشار آن اقدام خواهیم نمود.

 

شرایط تحویل فوری

  • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
  • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
  • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
  • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

  • ۱- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
  • ۲- مدارک محل سکونت جهت رویت (سند منزل و یا اجاره نامه)
  • ۳- پرينت ٣ ماهه حساب جاري
  • ۴- دسته چك معتبر

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش اقساطی کروز FJ فول
مشاوره رایگان