فروش اقساطی کیا ریو هاچ بک 2017

فروش اقساطی کیا ریو

راشین خودرو مهر ایرانیان یگانه از برترین کمپانی های اتومبیل سازی ایران و کم و بیش یکی از پایین ردیف ترین کمپانی های خودروسازی در پیمانه جهانی است. این کمپانی خودروهای زیادی با مصارف گوناگون که البته کل نزدیک از یک نوع ساختار سهم می برند، فرآوری و عرضه نموده است. الان یکی از خدماتی که کمپانی های فروش اتومبیل و کمپانی های سازنده آن در گزین کردن مشتریانشان قرار می دهند، شرایط ویژه خرید اقساطی خودروها است. البته شرایط این مدل فروش در هر شرکتی متفاوت است، ولی از آنجایی که صنعت خودروسازی یکی از پررقیب ترین صنعت های پرکار در سراسر جهان است، کمپانی های مختلف برای جلب رضایت بیشتر مخاطبانشان، شرایط بهتر و به صرفه تری برای مشتری برپایی میکنند که مجموع این رقابت ها در ایجاد کردن این شرایط، زمینه مطلوبی را برای خرید اتومبیل فراهم می آورد که کل این ها به نفع ملت تمام می شود.خوشبختانه در این مورد هربار گواه شرایط به روزتر و بهتری از شرکت های خودروسازی درونی هستیم.

فروش اقساطی کیا ریو هاچ بک 2016

فروش اقساطی کیا ریو هاچ بک 2017

با صرف نظر از قدرت تولیدی دو پیشرانه، مقدار گازهای آلاینده تولیدی به صورت میانگین حدود 120 گرم عنوان شده است.

موتورهای دیزلی 1.4 لیتری هم با دو خروجی قدرتی متفاوت، به ترتیب قدرتی 69 اسب بخاری و 88اسب بخاری دارند.

 

فروش اقساطی خودرو

برای تبدیل و انتقال نیرو هم دو جعبه دنده 5 سرعته دستی و 6 سرعته اتوماتیک در نظر گرفته شده که پیشرانه 98 اسب بخاری 1 لیتری و پیشرانه 1.25 لیتری آن به جعبه دنده 5 سرعته دستی متصل می‌شوند و همچنین پیشرانه‌های 118 اسب بخاری 1 لیتری، پیشرانه 1.4 لیتری بنزینی و هر دو پیشرانه 1.4 لیتری دیزلی هم به جعبه دنده 6 سرعته اتوماتیک متصل می‌شوند.

 کیا ریو 2017

در مقایسه با نسل سوم کیا ریو، در نسل چهارم شاهد تغییر و تحولات بسیار خوبی هستیم که علاوه بر زیبایی و جذابیت چهره آن، باعث شده تا نسل جدید فضای داخل کابین بیشتری هم برای سرنشینانش فراهم کرده باشد. در مقایسه با نسل قبل، کیا ریو 2017 با افزایش 15 میلی متری، به طول 4065 میلی متر رسیده، عرض آن با افزایش 5 میلی متری به 1725 میلی متر رسیده، ارتفاع آن با کاهش 5 میلی متری حالا به 1450 میلی متر رسیده و در نهایت با افزایش 10 میلی متری فاصله بین دو محور، حد فاصل آن‌ها به2580 میلی متر رسیده است تا فضای پای بیشتری برای راحتی سرنشینان عقب داشته باشد.

تحویل فوری

  • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
  • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
  • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
  • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

  • 1- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
  • 2- مدارک محل سکونت جهت رویت (سند منزل و یا اجاره نامه)
  • 3- پرينت ٣ ماهه حساب جاري
  • 4- دسته چك معتبر
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوزین مجرب ما تماس حاصل فرمایید

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

راشین خودرو مهر ایرانیان

فهرست