فروش اقساطی کیا ریو هاچ بک ۲۰۱۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی کیا ریو هاچ بک ۲۰۱۷

فروش اقساطی کیا ریو

راشین خودرو مهر ایرانیان یگانه از برترین کمپانی های اتومبیل سازی ایران و کم و بیش یکی از پایین ردیف ترین کمپانی های خودروسازی در پیمانه جهانی است. این کمپانی خودروهای زیادی با مصارف گوناگون که البته کل نزدیک از یک نوع ساختار سهم می برند، فرآوری و عرضه نموده است. الان یکی از خدماتی که کمپانی های فروش اتومبیل و کمپانی های سازنده آن در گزین کردن مشتریانشان قرار می دهند، شرایط ویژه خرید اقساطی خودروها است. البته شرایط این مدل فروش در هر شرکتی متفاوت است، ولی از آنجایی که صنعت خودروسازی یکی از پررقیب ترین صنعت های پرکار در سراسر جهان است، کمپانی های مختلف برای جلب رضایت بیشتر مخاطبانشان، شرایط بهتر و به صرفه تری برای مشتری برپایی میکنند که مجموع این رقابت ها در ایجاد کردن این شرایط، زمینه مطلوبی را برای خرید اتومبیل فراهم می آورد که کل این ها به نفع ملت تمام می شود.خوشبختانه در این مورد هربار گواه شرایط به روزتر و بهتری از شرکت های خودروسازی درونی هستیم.

فروش اقساطی کیا ریو هاچ بک 2016

فروش اقساطی کیا ریو هاچ بک ۲۰۱۷

با صرف نظر از قدرت تولیدی دو پیشرانه، مقدار گازهای آلاینده تولیدی به صورت میانگین حدود ۱۲۰ گرم عنوان شده است.

موتورهای دیزلی ۱٫۴ لیتری هم با دو خروجی قدرتی متفاوت، به ترتیب قدرتی ۶۹ اسب بخاری و ۸۸اسب بخاری دارند.

 

فروش اقساطی خودرو

برای تبدیل و انتقال نیرو هم دو جعبه دنده ۵ سرعته دستی و ۶ سرعته اتوماتیک در نظر گرفته شده که پیشرانه ۹۸ اسب بخاری ۱ لیتری و پیشرانه ۱٫۲۵ لیتری آن به جعبه دنده ۵ سرعته دستی متصل می‌شوند و همچنین پیشرانه‌های ۱۱۸ اسب بخاری ۱ لیتری، پیشرانه ۱٫۴ لیتری بنزینی و هر دو پیشرانه ۱٫۴ لیتری دیزلی هم به جعبه دنده ۶ سرعته اتوماتیک متصل می‌شوند.

 کیا ریو 2017

در مقایسه با نسل سوم کیا ریو، در نسل چهارم شاهد تغییر و تحولات بسیار خوبی هستیم که علاوه بر زیبایی و جذابیت چهره آن، باعث شده تا نسل جدید فضای داخل کابین بیشتری هم برای سرنشینانش فراهم کرده باشد. در مقایسه با نسل قبل، کیا ریو ۲۰۱۷ با افزایش ۱۵ میلی متری، به طول ۴۰۶۵ میلی متر رسیده، عرض آن با افزایش ۵ میلی متری به ۱۷۲۵ میلی متر رسیده، ارتفاع آن با کاهش ۵ میلی متری حالا به ۱۴۵۰ میلی متر رسیده و در نهایت با افزایش ۱۰ میلی متری فاصله بین دو محور، حد فاصل آن‌ها به۲۵۸۰ میلی متر رسیده است تا فضای پای بیشتری برای راحتی سرنشینان عقب داشته باشد.

تحویل فوری

  • در این بخش ابتدا ٥٠٪‏ مبلغ خودرو رو بايد اول پرداخت كنید.
  • الباقي مبلغ طي اقساط ٦ الي ٢٤ ماهه پرداخت ميکنید.
  • تحويل خودرو ١ ساعته است و در اين شرايط كليه خودرو هاي داخلي و خارجي موجود است.
  • ٢/٥ درصد ماهانه و ١٠٪‏ كارمزد مبلغ تسهيلات است و اقساط بین ٦ الي ٢٤ ماهه است.

خریدار باید موارد زیر را ارائه دهد:

  • ۱- اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
  • ۲- مدارک محل سکونت جهت رویت (سند منزل و یا اجاره نامه)
  • ۳- پرينت ٣ ماهه حساب جاري
  • ۴- دسته چك معتبر
جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوزین مجرب ما تماس حاصل فرمایید

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

راشین خودرو مهر ایرانیان

کاغذ دیواری بهترین آموزشگاه زبان فروش اقساطی ایران خودرو تشریفات

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
MVM X22 اتومات
مشاوره رایگان