هیوندای سانتافه 2018

در حال حاضر، شاسی بلند اصلی کمپانی خودروسازی هیوندای را می توان خودروی “سانتافه” عنوان کرد که در بازارهای بین المللی، به دو صورت 5 صندلی و 7 صندلی عرضه می شود در بازار کشور شاهد عرضه نسخه 5 سرنشین این خودرو به مشتریان داخلی هستیم.

طراحی و امکانات هیوندای سانتافه

نسل سوم هیوندای سانتافه در مقایسه با مدل های پیشین خود از یک طراحی گیرا و جسورانه بهره می برد. فیس لیفت نسل سوم به خوبی با خط مشی طراحی آن دوره محصولات هیوندای منطبق بوده و اشتراک آن با سایر ساخته های هیوندای به خوبی هویداست. پیکره خودرو با استفاده از خطوط نرم و روان شکل گرفته و علی رغم جثه و ابعاد بزرگ در کلاس خود، اثری از حجم پردازی های اغراق گونه و افراطی در آن دیده نمی شود. در نمای جلو شاهد به کارگیری درست و منطقی اشکال هندسی در غالب بخش های مختلف تشکیل دهنده ظاهر خودرو هستیم.

در اینجا نوع طراحی چراغ های جلو و گرافیک آن ها، جلو پنجره و ورودی های هوا و همچنین چراغ های روشنایی در روز و مه شکن، از هماهنگی مناسبی برخوردار بوده و می توان نمره مناسبی را به طراحی نمای جلویی عطا کرد. در نمای جانبی نیز خط کمر خودرو که در قسمت انتهایی برجستگی آن بیشتر شده و حالتی عضلانی به خودرو می دهد از جمله نکات قابل توجه است. همچنین سایز رینگ های سانتافه در نسخه های فول، هماهنگی بصری مناسبی را با ابعاد و جثه خودرو ایجاد می کند. با رسیدن به عقب خودرو اولین ذهنیت شکل گرفته، شباهت جالب نمای عقب با برخی محصولات آئودی است. این مورد به خصوص در فرم طراحی چراغ های دو تکه عقب نمود بیشتری پیدا می کند. در کل سانتافه از حیث طراحی ظاهری، نمره مناسبی را در کلاس خود کسب می کند.

مشخصات فنی بدنه هیوندای سانتافه 2018 Limited Ultimate

کلاس بدنه شاسی بلند
ابعاد طول 4905 میلی متر عرض 1885 میلی متر ارتفاع 1700 میلی متر
وزن 1826 ک
تعداد فضای سرنشینان 7
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای جلو R19
ابعاد و نوع لاستیک چرخهای عقب R19

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست