صفحه اصلی تحویل فوری خودرو درباره ما

فروش النترا

هیوندای النترا خودرویی متفاوت و زیبا در کلاس خودروهای سدان است. النترا در سال 2011 طراحی و سپس روانه بازارهای خودروی دنیا شد. اندکی پس از محبوبیت این خودرو در بازارهای جهانی، این خودروی لوکس کره ای نیز وارد بازار ایران شد و مورد استقبال نیز قرار گرفت. فروش اقساطی هیوندای النترا در راشین خودرو مهرایرانیان موجود است.

مشخصات فنی هیوندای النترا

هیوندای النترا از یک قلب تپنده ی چهار سیلندر 16 سوپاپه بهره می برد که حجمی معادل 1797 سی سی دارد. قدرت 148 اسب بخار در 6500 دور در دقیقه از این موتور 4 سیلندر کاملا قابل انتظار است. گیربکس تیپ ترونیک این خودروی کره ای نیز 6 سرعته بوده و شتاب 10 ثانیه ای را برای این خودرو رقم زده است. هیوندای النترا توانسته است سرعت 202 کیلومتر را به ثبت برساند. تمامی این ویژگی های فنی خودرویی محبوب را در لیست فروش خودروهای وارداتی ایران رقم زده و سپندخودرو نیز فروش اقساطی هیوندای النترا را در دستور کار خود قرار داده است.

امکانات و آپشن های النترا 

کروز کنترل – حرکت بین خطوط- دارای سیستم اطلاعات و سرگرمی – مصرف سوخت ترکیبی‌ای معادل ۶/۷۲ لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر – برخورداری از موتور 2 لیتری – شتاب صفر تا صد 10.2 -موتور قدرت مند-فروش اقساطی خودرو.

  • زیبایی بدنه
  • استحکام بدنه درعین سبکی
  • مصرف سوخت مناسب                                                                                                                                
  • فروش اقساطی النترا با تحویل فوری

    فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی با تحویل فوری در راشین خودرو مهرایرانیان به این صورت می‌باشد که ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی را به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه پرداخت می‌کنید. فروش اقساطی خودرو تحویل فوری یک ساعته می‌باشد و همینطور از ابتدا سند به نام خریدار می‌باشد.
  • فروش اقساطی  النترا با پیش پرداخت

    فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت به این صورت می‌باشد که ۴۰ درصد از هزینه‌ی خودرو پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی هزینه را به صورت اقساط ۶ تا ۶۰ ماه پرداخت خواهید کرد. فروش اقساطی خودرو با پیش پرداخت با تحویل ۳۵ روزه می‌باشد که سند به نام خریدار خواهد بود.
  • برای اطلاع از شرایط فروش اقساطی خودرو می‌توانید با کارشناسان ما در راشین خودرو مهرایرانیان تماس بگیرید.

آخرین پست ها

فروش اقساطی ایران خودرو

فروش اقساطی لیفان x50 اتومات

فروش اقساطی لیفان x50 اتومات توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.

فروش اقساطی هیوندای توسان - فول - تک رادار

فروش اقساطی هیوندای توسان - فول - تک رادار ارمان خودرو یکی از برترین کمپانی های خودرو سازی ایران و تقریبا یکی از پایین رده ترین کمپانی های خودروسازی در مقیاس جهانی است.

تمام حقوق این سایت مطعلق به شرکت فلان است