فروش اقساطی هیوندای النترا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی هیوندای النترا

 

یکی از ویژگی های هیوندای النترا الهام گرفتن از طبیعت بوده  این ویژگی باعث شده که این خودرو به یکی از زیباترین خودروهای بازار تبدیل شود.

النترا
برای خرید اقساطی هیوندای النترا شما می توانید با سود دو نیم درصد صاحب این خودروی ارزشمند و کم مصرف شوید.

یک خودرو با حرکت رو به جلوی خود دالانی در هوا حفر می‌کند با افزایش سرعت خودرو با جریان شدید هوا از روبه‌رو مواجه می شود که سعی دارد خودرو را به عقب براند همانطور که می دانیم این نیرو درگ نام دارد.

درگ باعث اتلاف انرژی خودرو و در نتیجه کم شدن حرکت آن می‌شود و باعث کندی می شود.
حال چگونه باید برای این نیروی بازدارنده غلبه کرد؟؟؟؟

باید خودرو را به شکلی طراحی کرد که مقاومت هوا را تا جای ممکن در برابر آن کم باشد.
برای این کار میتوان از نمونه هایی که در طبیعت وجود دارد الهام گرفت آیرودینامیک علمی است که به بررسی شکل اجسام متحرک در هوا می پردازند.

خودروهایی با ارتفاع زیاد برای حرکت باید حفره ای  بزرگ در هوا ایجاد کنند که کار مشکلی می باشد جریان هوا با گوشه های تیز فرم جعبه ای آنها برخورد می کنند که حاصل آن آشفتگی هایی است که حرکت چرخشی دارد این آشفتگی ها بیشتر روی کاپوت و عقب خودرو ایجاد می شود در چنین خودروهایی علاوه بر اتلاف انرژی باعث مصرف سوخت بیشتر نیز می‌شود.

خودروهای با سطح ساخت کشیده و کوتاه حفره کوچک که در هوا ایجاد می کنند که مثل هیوندای النترا یک نمونه ای از این خودرو می باشد جریان هوا را می‌تواند از روی بدنه آیرودینامیک این خودرو ‫عبور کنند.
در حالی که نیروی درگ و آشفتگی ناچیزی ایجاد می شود یعنی دستیابی به سرعت بالاتر با مصرف سوخت کمتر
یکی از زیباترین خودروهایی که از طبیعت الهام گرفته هیوندای النترا می باشد که یکی از زیباترین طراحی های خودرو را در بین ماشین هایی که از طبیعت الهام گرفته است را دارد.

طراحان خودرو همواره سخت در تلاش بوده اند تا خودرو هایی بسازند که کمترین مقاومت را در برابر جریان هوا داشته باشد.
در ابتدا آنها تنها به صورت چشم این کار را انجام می‌دادند که اکثر انها اشتباه همراه بود.

با بهره گیری از تونل باد نتایج بهتری حاصل شد و علم آیرودینامیک به وجود آمد در سال‌های اخیر آنها پی بردند که برای دستیابی به سرعت های بالاتر هم تنها مقاومت کم در برابر هوا کافی نیست بلکه به چیزی نیازمند است که نیروی عمودی نامیده می شود
این نیرو با فشار چرخها به طرف پایین، مانع از جدا شدن آن از سطح زمین می شود .
برای اطلاعات بیشتر هیوندای النترا  می توانید با کارشناسان و متخصصان در وارنا پرشین خودرو تماس بگیرید.

 

منابع : arman-khodro.com

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی سمند
مشاوره رایگان