فروش اقساطی هیوندا النترا
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی هیوندا النترا

فروش اقساطی هیوندا النترا در وارنا پرشین
هیوندا النترا یکی از جدیدترین سیستم های موتور و قدرت گیربکس را دارد.
برای خرید اقساطی هیوندا النترا می توانید با با سود دو نیم درصدی صاحب این خودروی زیبا شوید.
اگر اصطحکاک دشمن حرکت قطعه هاست پس روغن کاری دشمن اصطکاک است روغن هاخاصیتی دارند که بین سطوح در تماس می روند و پستی بلندی سطوح را پر میکنند .
به این وسیله اصطکاک را کاهش می‌دهند به کاربردن بلیرینگ های یکی دیگر از راههای کاهش اصطکاک است.
اصطحکاک همواره موتور شما را فرسوده و سرعت شما را کم میکند.
کمک می‌کند تا اجسام به هم بچسبند حال می‌توان گفت که شما بر خودرویی که خوب با زمین در تماس است تسلط بیشتری دارید.
و بهتر می توانید آن را کنترل کنید .
پدال های خودرو را به خوبی فشار دهید برای این کار قطعه لاستیکی روی آن‌ها را نصب می‌کنند تا اصطحکاک پا با پدال بیشتر شود و پاها از روی پدال سر نخورد البته گاهی هم روی پدال شیارهایی می‌زنند که زیباتر باشد این شیارها به خصوص در خودروهای مسابقه بیشتر به کار برده میشود
حال اگر فرض کنیم که اگر شنبه صبح خود رو اختراع شد و شنبه شب تلاش می‌کرد تا خودرو سریعتر راه بروند بعد مهندسان هر روز تلاش میکنند کاری کنند که خودروها تون تر راه بروند اما مشکل اینجاست که همه چیز نیست چرا که علاوه بر سرعت بالا نیازمند استحکام قدرت انعطاف پذیری فرمان پذیری و …….. می باشد. 
شما می‌توانید با بستن یک موتور جت به پشت خود خیلی سریع تر برویم اما موتور جت چگونه کار میکند موتور جت سیلندر و پیستون هایی که بالا و پایین می روند را ندارد بلکه با مکش هوا از جلو فوق را به خود مشغول کرده و گاز داغ حاضر را با فشار از عقب بیرون می‌رانند فشار گاز به عقب باعث شده که شما به سرعت زیادی به جلو رانده شویم درست همانطور که نیوتون گفته بود 
یک تئوری وجود دارد تنها برای سرعت خودرو  دارد چیزی در جهان نیست که بتواند با سرعتی بیشتر از سرعت نور حرکت کنند اما ثابت شده که ساخت خودرویی که بتوان دهد تا به یک میلیونیوم این سرعت نیز  برسد بسیار مشکل است
برای خرید اقساطی  النترا با سود دو و نیم درصد از شرکت وارنا پرشین خودرو می توانید با متخصصان و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
اکبر کربلایی
فروش اقساطی سمند
مشاوره رایگان