فروش اقساطی هیوندای سانتافه ۲۰۱۷
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی هیوندای سانتافه ۲۰۱۷

فروش اقساطی هیوندای سانتافه ۲۰۱۷  در وارنا پرشین

سانتافه
شرکت وارنا پرشین با در نظر گرفتن حقوق مشتری خودروی هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ را به صورت اقساط ۲.۵ درصد به فروش می رساند.
خلق یک خودروی جدید چاره ای جز کار سخت اشتیاق الهام و موتور هیدروژنی هیوندا سانتافه ۲۰۱۷ ندارد تقریباً سه سال طول میکشد تا از ایده اولیه به توان یک نمونه آزمایشی ساخت.
هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ را از یک طرح دستی ساده شروع میشود هدف خلق یک خودروی اسپرت با ظاهری کاملاً کلاسیک است که از لحاظ آیرودینامیکی فوق العاده بهره مند باشد سپس یک مدل کامپیوتری با تاکید بر جزئیات ساخته می شود که شامل تک تک اجزا باشد مدل کامپیوتری این امکان را فراهم می کند که در مراحل بعد هر قسمت با ابعاد واقعی خودش از کار دربیاید.
در خودروی هیوندای سانتافه ۲۰۱۷ شاسی با استفاده از اندازه های مدل کامپیوتری ساخته می شود استفاده از آلومینیوم سبک وزن شاسی را نصف وزن  شاسی های فولادی را میکند

اما  صبر کنید سریع رفتن فقط قدرت نیست. اولین نیرویی که باید بر ان  غلبه  درگ نام دارد . نیرویی که می خواهد شما را سرجایتان نگه دارد و این خبر خوبی بر سرعت نیست.
خودرو با استفاده از پیل سوختی کار می کند لذا مخزن هیدروژن در عقب متصل می شود .
پس از نصب سیستم الکتریکی رانندگی با سیستم الکترونیکی کنترل می شود کاملا متفاوت با خودروهای معمولی جاده ای و کامپیوتر مرکزی به عنوان مغز متفکر خودرو عمل می کند .
مهندسین سیستم های الکترونیکی را به وسیله اتصال شاسی به سیستمی به نام دینامومتر به طور کامل چک می‌کند  بدنه خودرو به صورت دست‌ساز از ورقه های آلومینیوم ساخته می شود.
صندلی های این خودرو طراحی شده با مدل های کامپیوتری میباشد و در آخر یک نجار با استفاده از مدل کامپیوتری یک نمونه واقعی آن را می سازند
فلز کاران حرفه ای بخش‌های مختلف آلومینیوم را به همدیگر جوش می دهند.
خودرو در عرض ۷ ثانیه از مرز سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دور می‌کنند و مصرف آن نیز معادل یک و نیم لیتر در هر ۱۰۰ کیلومتر و بدون آلایندگی می‌باشد.

سرعت اجسام فاصله ی طی شده ی انها در همان زمان شما می توانید سرعت متوسط خودرو را تقسیم کردن کل مسافت طی شده بر کل زمان محاسبه کنید.
برای خرید این خودرو می توانید با متخصصان در وارنا پرشین تماس حاصل فرمایید و از امکانات این خودرو با خبر شوید.(وارنا خودرو)

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در وارنا خودرو پرشین از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از وارنا خودرو پرشین خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از وارنا خودرو بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از وارنا خودرو پرشین
مژگان علیزاده
خرید هیوندای النترا 2018
هیوندای النترا 2017
فروش اقساطی هیوندای النترا 2017 توسط شرکت وارنا خودرو پرشین به صورت نقد و اقساط با تحویل فوری خودرو، برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرین.
مشاوره رایگان