فروش اقساطی , فروش لیزینگی , فروش اقساطی خودرو , فروش لیزینگی خودرو , فروش خودرو اقساطی , فروش اقساطی برلیانس , شرایط فروش اقساطی خودرو , فروش قسطی خودرو

فروش اقساطی خودرو,فروش اقساطی ایران خودرو ,فروش خودرو با اقساط بلند مدت,خرید خودرو کارکرده

فروش اقساطی خودرو با شرایط ویژه مناسب با بودجه شما در شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان شما میتوانید محصولات مورد نظر خود را به صورت اقساطی با پرداخت قسط ۶ الی ۲۴ ماهه تهیه کنید. همچنین برای تحویل فوری و لیزینگی خودرو شما میتوانید جهت اطلاع از شرایط اقساطی با مشاوران شرکت راشین خودرو مهر ایرانیان تماس بگیرید.

فروش اقساطی هیوندای توسان
فروش اقساطی خودروی پورش
فروش اقساطی هیوندای توسان

فروش اقساطی خودرو 

 

کسانی که علاقه مند به سوار شدن به یک خودروی زیبا با طراحی بسیار ارگونومیک هستند می توانند نمی‌توانند از طراحی بسیار زیبای هیوندای توسان بگذرند
علاقه‌مندان به این خودرو می‌توانند این خرید اقساطی را با سود دو نیم درصد درراشین خودرو مهر ایرانیان تجربه کنند

تست ویژگی های هیوندای توسان

فروش اقساطی هیوندای توسان
وقتی خودرویی با سرعت به جسم دیگری تصادف می کند یک چیز باید فدا شود خودروهایی می توانند طوری طراحی شوند که در تصادف ها حتی  یک خراش هم بر ندارند اما ما انسانها می خواهیم زنده بمانیم!!!!!
برخورد های سه گانه اگر فیلم حرکت آهسته یک تصادف را نگاه کنید چشم خواهید کرد که یک تصادف به مرحله جداگانه دارد هر برخورد نیروی ناگهانی و مرگ آوری را در پی دارد رمز ساختن خودروی ایمن این است که هر یک از این سه مرحله کندتر شود تا به این وسیله شتاب و نیروی وارد شده به سرنشینان کاهش یابد حتی اگر بتوان به اندازه نیمی از ثانیه زمان برخورد را افزایش داد جانهای بسیاری از مرگ نجات داده ایم.
مرحله اول خودرو به مانع برخورد میکند.
مرحله دوم بدن به داخل خودرو برخورد می کند.

مرحله سوم مغز به جمجمه میخورد ممکن است دوباره برگردد و به پشت جمجمه برخورد کنند.
ناحیه ضربه گیر در جلو و عقب خودروها نواحی ضربه گیر قرار داده شده که در هنگام ضربه مثل کاغذ مچاله می شود این کار زمان ضربه را زیاد کرده و در نتیجه نیروی حاصل از آن را کاهش میدهد فقط یک متر ناحیه ضربه گیر می تواند چند درصد از نیروی وارده به سرنشینان را کاهش دهد
کیسه هوا به سرنشینان اجازه می‌دهد که آرام‌تر از خودرو متوقف شود  این حسگر این سیستم شتاب ترمز ای خیلی بالا را حس میکنند یعنی مرحله تصادف کیسه‌های هوا در کمتر از یک بیستم ثانیه پر می شود تا زمان توقف کم کند آرامتر نگهداشتن سرنشینان یعنی کم کردن نیرو و کم کردن نیرو یعنی آسیب کمتر
بزرگ یا کوچک مسئله این است؟؟؟؟؟؟

فروش اقساطی هیوندای توسان

 

اگر قرار باشد یک خودرو به یک کامیون برخورد کنند شما سعی می کنید در کامیون باشید زیرا جرم و انرژی آن بسیار بیشتر است در نتیجه ضربه بزرگتری دارد و متوقف کردن آن سخت تر است پس وقتی  یک کامیون به یک سواری برخورد می کنند مقدار زیادی انرژی باید توسط سواری جذب شود و خسارت آن بیشتر خواهد شد.
کمربند ایمنی شانس زنده ماندن در یک تصادف را به مقدار زیادی افزایش می دهد به خصوص به این خاطر که با کم کردن اینرسی شدن سرنشین به سمت شیشه جلوگیری می‌کند آنها همچنین نیروی تصادف را در نقاط بیشتری از بدن پخش  می‌کند تا شدت آسیب ها کم شود آنها کمی هم پیش می آید تا زمان توقف را زیاد کند بدن شما نیروی کمتری را احساس کند.
فضای زنده ماندن سرنشین محفظه ای  است که بین ناحیه ضربه گیر جلو و عقب از فولاد محکم ساخته شده این قسمت طوری طراحی شده تا هنگام تصادف شدید یا واژگونی از جمع شدن فضای داخلی جلوگیری کند تا به سرنشین آسیبی نرسد انرژی تصادف هم به شکل مطمئنی توسط میله های اطراف جذب می شود
خودروی هیوندای توسان از ایمنی بسیار بالایی بهره مند است این کار توسط سازمان‌های تست خودرو انجام شده و قدرت بسیار بالایی دارد و در  بسیاری از تصادفات ماشین آسیب جزئی دیده است.
برای اطلاعات بیشتر و دقیقتر است و فروش اقساطی هیوندای توسان می توانید با کارشناسان  تماس بگیرید

فروش اقساطی خودرو

فروش لیزینگی خودرو

فروش اقساطی ایران خودرو

تحویل فوری خودرو

برای خرید اقساطی خودرو نیاز به مشاوره دارید؟

کارشناسان ما در راشین خودرو مهر ایرانیان از ساعت ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر آماده‌ی پاسخگویی به تمامی سوالات شما در رابطه با خرید اقساطی خودرو مورد نظرتان می‌باشند.

نظرات مشتریان
بنده خودرو رنو ساندرو خودم رو به صورت فروش اقساطی خودرو تحویل فوری از راشین خودرو مهر ایرانیان خریداری کردم که بعد از اینکه مدارکم رو به دفتر فروششون بردم تونستم توی کمتر از یک ساعت خودروی خودم رو تحویل بگیرم.
رضا گوهری
بعد از تحقیق‌هایی که کردم و شرکت‌هایی که برای فروش اقساطی خودرو با پیش‌پرداخت پیدا کردم تصمیم گرفتم که خودرو پژو پارس خودم رو از راشین خودرو مهر ایرانیان بخرم. قبل از اینکه قرارداد رو امضا کنم یکمی تردید داشتم به خاطر همین اطلاعاتی که توی سایت زده شده رو استعلام گرفتم و چون همگی درست بودند٬ اعتماد کردم. چیزی که بهم اعلام کرده بودم ۳۵ تا ۴۵ روز کاری بود ولی روز سی و سوم باهم تماس گرفتند برای تحویل ماشین. از خریدی که کردم رضایت دارم و به دوستانی که قصد خرید دارن هم توصیه میکنم.
شهرام محمدی
من میخواستم تو رنج ۴۰ میلیون تومن ماشین بخرم گزینه‌های زیادی داشتم نمیتونستم بین ماشین های چینی و ایرانی انتخاب کنم آخر سر به پیشنهاد یکی از اشناهامون دنا رو انتخاب کردم . از ماشینم راضی ام همه چی داره شتابش هم خیلی خوبه فکر نمی کردم اینقدر عالی باشه واقعاً مرسی از راشین خودرو مهر ایرانیان
اکبر کربلایی
فروش تمام قسط کیا سراتو 2018
مشاوره رایگان