فروش اقساطی برلیانس h230

برلیانس یک کمپانی چینی است که سایپا آن را با ولع خاصی به کشور دعوت کرده و اکنون شاهد محصولات این کمپانی چینی در جاده‌های ایران هستیم. باید قبول کنیم که برلیانس H230 از لحاظ ظاهری زشت نیست و به دلیل طراحی متفاوتش نسبت به سایر خودرو‌های چینی می‌تواند جایی در دل داشته باشد ولی همچنان کمی ناپخته به نظر می‌رسد.

فروش اقساطی خودرو

پیشرانه

محصول جدید سایپا از یک پیشرانه BM15 با حجم ۱۴۹۸ سی‌سی و قدرت ۱۰۳ اسب بخار بهره می‌برد که ۱۶ سوپاپ بوده و می‌تواند ۱۴۳Nm را ارایه دهد و مصرف سوخت مناسبی نیز دارد که از این جهت برای ایرانیان مناسب است و در هر ۱۰۰ کیلومتر ۶.۳ لیتر بنزین می‌سوزاند.

H230 از سیستم ترمز ضد قفل (ABS) بهره می‌برد که سیستم EPS نیز آن را یاری می‌کند و گفته می‌شود که برای توقف آن از سرعت ۱۰۰ تا ۰ کیلومتر به ۴۴.۴ متر فضا نیاز دارد. جعبه دنده این خودرو از نوع AMT بوده که برای یک خودرو با این مشخصات و قیمت، جالب به نظر می‌رسد.

فروش اقساطی خودرو

پرسیس دارای دو کیسه هوا برای سرنشینان جلو است که به همراه سیستم ترمز ضد قفل و کمربند‌های ایمنی سه نقطه‌ای، امنیت مناسبی را برای سرنشینان به وجود می‌آورد و در تست تصادف نیز این خودرو توانسته امتیاز ۵ ستاره را از C-NCAP به دست آورد که در زیر می‌توانید ویدیوی تست تصادف این خودرو را مشاهده کنید که در کل عملکرد مناسبی دارد.

در خصوص امکانات رفاهی و ایمنی برلیانس فوق باید گفت برای برلیانس h230 با این قیمت ، بسیار مناسب می باشد زیرا دارای امکاناتی از قبیل سنسور دنده عقب ،بالا بر برقی شیشه ها ، پارور ویندوز یا بالا برنده اتوماتیک پنچره ها بعد از قفل کردن درب ها ،سیستم تهویه مطبوع ،رینگ آلومینیومی،کیسه هوا برای راننده و سرنشین ،مه شکن جلو وعقب ،آینه های جانبی برقی ،سانروف برای مدل اتومات،ترمز ABS & EBD  و برای هر چهار چرخ بصورت دیسکی، اعلام هشدار عدم بستن کمر بند ایمنی برای هر دو سرنشین جلو وسیستم ایمنی EPS و غیره

فروش اقساطی خودرو

با توجه به توضیحات فوق خودروی برلیانس H230 یک سدان شهری اقتصادی با قیمت مناسب و مصرف سوخت کم می باشد.با توجه به حجم کم موتور و مقدار کم قدرت موتور خودروی برلیانس H230 برای شهر مناسب می باشد ولی برای جاده های برون شهری و همچنین جاده های کوهستانی مناسب به نظر نمی رسد.

در پایان باید اشاره کرد که خودروی برلیانس H230 مانند تمام خودروهایی دیگر چنینی از کیفیت پایینی در قطعات برخودار می باشد ولی با توجه به روزگار نابسامان بازار خودروی کشور و عدم وجود برند های معتبر با قیمت مناسب خودروی برلیانسH230 یک خودروی مناسب محسوب می گردد.البته خودروی برلیانس H230 هنوز وارد بازار و جاده های کشور نشده است و باید منتظر ماند تا این خودرو امتحان خود را در جاده های کشور پس بدهد.

فروش اقساطی خودرو

برلیانس h230 دنده ای

مشخصات فنی برلیانس 230 دنده ای

مدل برلیانس 230 اتومات
حجم موتور 1500 سی سی
پیشرانه ۴ سيلندر خطي – ۱۶ سوپاپ
حداکثر قدرت 103 اسب بخار
حداکثر گشتاور 138 نیوتن برمتر
شتاب رسمی
مصرف سوخت ترکیبی 6.3 لیتر در 100 کیلومتر
وزن 1194 کیلوگرم

مشخصات فنی برلیانس 230 اتومات

مدل برلیانس 230 اتومات
حجم موتور 1500 سی سی
پیشرانه ۴ سيلندر خطي – ۱۶ سوپاپ
حداکثر قدرت 103 اسب بخار
حداکثر گشتاور 138 نیوتن برمتر
شتاب رسمی
مصرف سوخت ترکیبی 6.3 لیتر در 100 کیلومتر
وزن 1194 کیلوگرم
  • فروش اقساطی خودرو  برلیانس h230 با تحویل فوری

    فروش اقساطی خودروهای داخلی و خارجی با تحویل فوری در راشین خودرو مهرایرانیان  به این صورت می‌باشد که ۵۰ درصد به عنوان پیش‌پرداخت می‌باشد و مابقی را به صورت اقساط ۶ تا ۲۴ ماه پرداخت می‌کنید. فروش اقساطی خودرو تحویل فوری یک ساعته می‌باشد و همینطور از ابتدا سند به نام خریدار می‌باشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست