پیش بارگذار بروک

تحویل فوری خودرو

ضمن گفته شدن مطالب قبلی در بخش فروش اقساطی خودرو، فروش های اقساطی آرمان خودرو تماما به صورت تحویل فوری یک ساعته صورت می پذیرد. تحویل فوری خودرو به جهت نیاز شما عزیزان و برای رضایت هرچه بیشتر در دستور کار ما قرار گرفت. از این طرح های یش فروش و فروش اقساطی با تحویل مدت دار از سوی این شرکت دیگر صورت نمی پذیرد. شما میتوانید با پرداخت بخشی از مبلغ خودرو و مابقی با اقساط بلند مدت بین 24 تا 36 ماه خودروی رویایی خودتان را بلافاصله و در بازه یک ساعته تحویل بگیرید.

همچنین شرکت آرمان خودرو با شماره ثبت 446306 دارای جواز فعالیت از اتحادیه اتومبیل فروشان با درجه کیفی 1 و از اعضا رسمی انجمن صنفی واردکنندگان خودرو به شماره عضویت 1020، شرکتی قابل اعتماد جهت خرید خودرو می‌باشد. برای اقدام چهت خرید اقساطی خودرو با تحویل فوری یک ساعته کافیست تا پس از بررسی هزینه ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خرید اقساطی خودرو از آرمان خودرو

خرید اقساطی خودرو از آرمان خودرو به طور کلی در دو بخش خودرو های خارجی و داخلی تقسیم میشود. شرایط خرید خودرو در بخش خودرو های خارجی به صورت زیر خواهد بود. در طرح های موجود، شما میتوانید با پرداخت 40درصد از مبلغ کلی خودرو به عنوان پیش پرداخت خودرو خود را به صورت تحویل فوری 35روزه تحویل بگیرید. برای پرداخت مابقی مبلغ خودروی مورد نظر خود، شما میتوانید در اقساط بلند مدت بین 24 تا 60ماه اقدام به تسویه مبلغ خودرو نمایید. شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در این طرح به طور مفصل در بخش های پایین ذکر خواهد شد.

در بخش خودرو های داخلی شما میتوانید به شکل بالا و با تحویل فوری یک ساعته اقدام به خرید خودروی مورد نظر خود کنید. لازم به ذکر است برای اطلاعات بیشتر از قیمت های روز خودرو ها ضمن تماس با کارشناسان ما، میتوانید ایمیل خود را در قسمت پایینی ثبت کرده و از شرایط و قیمت های روز مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی و تحویل فوری خودرو

مدارک شناسایی
شامل شناسنامه کارت ملی و…
مدارک شغلی
شامل فیش حقوقی و یا هرگونه مدرک مرتبط به کسب و کار
احراز سکونت
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر
چک ضمانت
دسته چک معتبر به نام شخص خریدار یا اقوام درجه یک

برای ماشین رویاهایتان همین حالا اقدام کنید...!