پیش بارگذار بروک

خرید اقساطی خودرو های خارجی

با بوجود آمدن شرایط اقتصادی موجود و تغییر قیمت ها به شکل حال حاضر خرید نقدی خودرو کمی دشوار به نظر خواهد رسید. این امر برای خرید خودرو های خارجی نیز مشکل ساز خواهد بود. تهیه بودجه مورد نیاز برای خرید خودرو هایی که علاقه به داشتنشان را دارید کمی سخت به نظر میرسد. گروه آرمان خودرو با شعار “خودرو ی رویاهایت را سوار شو…!” اقدام به ایجاد شرایطی برای شما عزیزان کرده است تا مشکلی برای خرید خودروی مورد نظرتان نداشته باشید. اگر به خرید خوردرو فکر می‌کنید اما بودجه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد علاقه‌تان را در اختیار ندارید، این مژده را به شما می‌دهیم که با طرح خرید اقساطی خودرو های خارجی نیازی نیست نگران پرداخت تمام هزینه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد نظرتان باشید.

شرکت آرمان خودرو با ایجاد طرح فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری یک ساعته این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید پس از خرید خودرو، هزینه‌ی خودروی مورد نظرتان را به صورت اقساط بلند مدت تا 36 ماه پرداخت کنید.

خرید اقساطی خودرو از آرمان خودرو

خرید اقساطی خودرو از آرمان خودرو به طور کلی در دو بخش خرید اقساطی خودرو های خارجی و داخلی تقسیم میشود. شاید شما از آن دسته افرادی باشید که با وجود بودجه کم و قیمت بالای خودرو های خارجی نتوانید از فکر داشتن یک خودروی خارجی بیرون بیایید. داشتن امکانات بالاتر، راحتی و ظاهر متفاوت در خودرو های خارجی از دلایلی میباشد که باعث علاقه اکثر افراد به خودرو های خارجی میشود. گروه آرمان خودرو همواره در تلاش است تا با شرایط خود راه را برای خرید خودرو ی مورد نظرتان هموار تر کند. تیم ما، با شعار “خودروی رویایی ات را سوار شو…!” با ایجاد طرح های مناسب در تلاش است تا نهایت رضایت شما را از خرید خودرو حاصل کند.

شرایط خرید خودرو در بخش خرید اقساطی خودرو های خارجی به صورت زیر خواهد بود. در طرح های موجود، شما میتوانید با پرداخت 40درصد از مبلغ کلی خودرو به عنوان پیش پرداخت خودرو خود را به صورت تحویل فوری 35روزه تحویل بگیرید. برای پرداخت مابقی مبلغ خودروی مورد نظر خود، شما میتوانید در اقساط بلند مدت بین 24 تا 60ماه اقدام به تسویه مبلغ خودرو نمایید. شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در این طرح به طور مفصل در بخش های روبرو ذکر خواهد شد.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی و تحویل فوری خودرو

مدارک شناسایی
شامل شناسنامه کارت ملی و…
مدارک شغلی
شامل فیش حقوقی و یا هرگونه مدرک مرتبط به کسب و کار
احراز سکونت
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر
چک ضمانت
دسته چک معتبر به نام شخص خریدار یا اقوام درجه یک

آرمان خودرو برای مشتریان خود مزایایی را فراهم نموده است.

مزایای ما

1
تعویض خودرو
شما مشتریان گرامی می توانید در زمان پرداخت اقساط درخواست تعویض خودرو را داده و خودرو مورد نظر خود را دریافت نمایید.
2
سند خودرو به نام شما
در صورت خرید خودرو به صورت اقساطی سند به نام فرد خریدار انتقال پیدا کرده و شما با خیال راحت می توانید از ماشین خود لذت ببرید.
3
تحویل فوری
با استفاده از خدمات فروش اقساطی خودرو ما می توانید در کمترین زمان خودرو مورد نظر خود را دریافت و در زمان خود صرفه جویی نمایید.
4
بدون نیاز به ضامن
خرید خودرو به صورت اقساطی و بدون نیاز با ضامن یکی از مهمترین مواردی است که شرکت ما برای راحتی شما در نظر گرفته است.

برای ماشین رویاهایتان همین حالا اقدام کنید...!