پیش بارگذار بروک

خرید اقساطی خودرو

با بوجود آمدن شرایط اقتصادی موجود و تغییر قیمت ها به شکل حال حاضر خرید نقدی خودرو کمی دشوار به نظر خواهد رسید. تهیه بودجه مورد نیاز برای خرید خودرو هایی که علاقه به داشتنشان را دارید کمی سخت به نظر میرسد. گروه آرمان خودرو با شعار “خودرو ی رویاهایت را سوار شو…!” اقدام به ایجاد شرایطی برای شما عزیزان کرده است تا مشکلی برای خرید خودروی مورد نظرتان نداشته باشید. اگر به خرید خوردرو فکر می‌کنید اما بودجه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد علاقه‌تان را در اختیار ندارید، این مژده را به شما می‌دهیم که با طرح خرید اقساطی خودرو نیازی نیست نگران پرداخت تمام هزینه‌ی لازم برای خرید خودروی مورد نظرتان باشید.

شرکت آرمان خودرو با ایجاد طرح فروش اقساطی خودرو با تحویل فوری یک ساعته این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بتوانید پس از خرید خودرو، هزینه‌ی خودروی مورد نظرتان را به صورت اقساط بلند مدت تا 36 ماه پرداخت کنید.

تحویل فوری خودرو از آرمان خودرو

خرید اقساطی خودرو از آرمان خودرو به طور کلی در دو بخش خودرو های خارجی و داخلی تقسیم میشود. شرایط خرید خودرو در بخش خودرو های خارجی به صورت زیر خواهد بود. در طرح های موجود، شما میتوانید با پرداخت 40درصد از مبلغ کلی خودرو به عنوان پیش پرداخت خودرو خود را به صورت تحویل فوری 35روزه تحویل بگیرید. برای پرداخت مابقی مبلغ خودروی مورد نظر خود، شما میتوانید در اقساط بلند مدت بین 24 تا 60ماه اقدام به تسویه مبلغ خودرو نمایید. شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در این طرح به طور مفصل در بخش های پایین ذکر خواهد شد.

در بخش خودرو های داخلی شما میتوانید به شکل بالا و با تحویل فوری یک ساعته اقدام به خرید خودروی مورد نظر خود کنید. لازم به ذکر است برای اطلاعات بیشتر از قیمت های روز خودرو ها ضمن تماس با کارشناسان ما، میتوانید ایمیل خود را در قسمت پایینی ثبت کرده و از شرایط و قیمت های روز مطلع شوید.

مدارک مورد نیاز برای خرید اقساطی و تحویل فوری خودرو

مدارک شناسایی
شامل شناسنامه کارت ملی و…
مدارک شغلی
شامل فیش حقوقی و یا هرگونه مدرک مرتبط به کسب و کار
احراز سکونت
سند ملکی یا اجاره نامه معتبر
چک ضمانت
دسته چک معتبر به نام شخص خریدار یا اقوام درجه یک

برای ماشین رویاهایتان همین حالا اقدام کنید...!