پیش بارگذار بروک

خرید اقساطی محصولات آئودی

خرید اقساطی با تحویل فوری و مدت دار محصولات آئودی | با آرمان خودرو خودروی رویایی خود را سوار شوید
خرید اقساطی با تحویل فوری و مدت دار محصولات آئودی | با آرمان خودرو خودروی رویایی خود را سوار شوید

خرید اقساطی محصولات آئودی

امروزه خودرو تنها یک دارایی نیست از این رو مزایای آن محدود به پول نخواهد شد. خودرو مکانی برای خلق خاطرات است. برای داشتن این مکان گرانقیمت که نیاز به سرمایه گذاری بزرگی دارد آرمان خودرو با شما همراه خواهد بود. آئودی به عنوان برندی قدرتمند در تولید خودرو های سوپر اسپرت، جذابیت بالایی در ماشین دار شدن، برای  مردم ایجاد کرده است. از رو برای فروش محصولات آئودی به صورت اقساطی از طریق آرمان خودرو، طرح های جذابی ارائه خواهد شد. برای خرید اقساطی محصولات این برند میتوانید از منوی زیر، اقدام به یافتن مدل مورد نظر خود نمایید. پس از بررسی و مقایسه ی مدل های مورد نظر میتوانید ضمن تماس با کارشناسان ما، از مشاوره رایگان برای خرید اقساطی با تحویل فوری و تحویل مدت دار بهره مند شوید.

طرح های خرید اقساطی محصولات آئودی توسط آرمان خودرو به شرح زیر و در دو بخش تحویل فوری و تحویل مدت دار خودرو خواهد بود.

  • خرید اقساطی خودرو با تحویل فوری

    طرح تحویل فوری خودرو با مبلغ پیش پرداخت 50درصدی مبلغی خودرو آغاز خواهد شد. اقساط این طرح برای خرید اقساطی خودرو بین 6 تا 24 خواهد بود. سود ماهانه برای این طرح برابر 2.5 درصد خواهد بود. کارمزد برای طرح خرید اقساطی خودرو با تحویل فوری 10درصد در نظر گرفته شده است.

  • خرید اقساطی خودرو با تحویل مدت دار

    طرح تحویل مدت دار برای خرید اقساطی محصولات آئودی همچون طرح تحویل فوری با 50درصد پیش پرداخت خواهد بود. تعداد اقساط در این طرح بین 12 تا 60 ماه خواهد بود. تحویل خودرو در این طرح ها بین 30 تا 45 روز کاری خواهد بود.

برای اطلاعات دقیق تر و محاسبه قیمت ها میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. گروه آرمان خودرو به صورت تمام وقت آماده ازائه خدمات به شما عزیزان میباشد. همینطور برای اطلاع از مدارک مورد نیاز میتوانید از طریق برگه درباره ما، به بررسی مدارک مورد نیاز بپردازید.

برای ماشین رویاهایتان همین حالا اقدام کنید...!